• araştırma yapan firmanın kendine olan güveni şaşırtmıştır. çoğu ibarenin sonunda şuraya hayırlı olsun, şu oylar şunu belirledi gibi kesin ibareler bulunmakta. kesinlikle güven vermemektedir.

her zaman olduğu gibi yine konda'nın sonuçlarını bekliyorum.
  • bu anketse ben de anket düzenleyebilirim dediğim anketçik. herhangi birinin tutacağını sanmam. bu anketi gören de iktidar akp değil chp sanar.

kandırmayın artık insanları. yeter.
  • anketin en dikkat çekici noktası adayı belli olmayan bir şehirde %70 oy oranı potansiyelinin bulunması. rant projelerinin değil ideolojik fikirlere daha çok önem veren güzide şehir...
  • chp nedir arkadaş? ben halen anlamadım. ana muhalefetmiş... laf! ulan bir şişe cif koyun iktidarın karşısına silsin atsın. chp'den cacık olmaz cacık! sonuçta bu anketler de traş... y-chp'de...
  • avrasya son seçimde yüzde 9’a varan hata payına sahip bir şirket seçim ikinci tura kalır erdoğan yüzde 44 diyordu. bu anket doğrudur veya değildir hüküm veremem ancak inanıp inanmamak size kalmış. biz muhalifler için mak araştırma güvenilirliğine sahip şirket.
  • bülent tezcan'ın sunduğu daha sandıkların hepsi açılmadı anketinin sonuna geldik.

tanım: gerçekleşeceğini düşünmediğim anket sonuçlarıdır.
  • websitesi olmayan araştırma merkezinin anketi.
  • heyecan yapmaya gerek yok.

bir anket firması seçim anketini yayınladığında hemen girip x anket firması 24 haziran seçim sonuçları diye aratıyorum. eğer en son seçim sonuçlarını yayınladıklarıyla çok yakın bulmuşlarsa, sağda solda paylaşıyorum.

aynı işlemleri bu firma için de yaptığımızda (bkz: avrasya arastirma 24 haziran secim anketi) çok fazla ümitlenmeden sekmeyi kapattım

deneyin böylesi sağlığım için daha iyi.
  • anayasa referandurumunda 'evet' çıkarsa şirketi kapatacağını söyleyen patrona sahip firmanın yaptığı -maalesef- aşırı iyimser bir anket.
hesabın var mı? giriş yap