• beşiktaş'ta apartmanı sallamaktadır. tırstım.

edit 1: balkon kapısı açıldı hassikome!

edit 2: açılan balkon kapısının devirdiği ıvır-zıvır kutusundan yıllardır kayıp olan nadide satranç taşımı bulmama vesile olan fırtınadır. emeği geçenlere teşekkürler.
  • sokaklarda bir tane bile etekli kız kalmamasına yol açmıştır. lan olm dakikasında nereye gizlendiler ki acaba? don görür müyüm diye 20 dakikadır camdayım, tayttan içime gına geldi.
  • idmanda sabri'nin çektiği şutların kaleyi tutmasını sağlamıştır.
  • tekstilkent'te 2012 yılına yaraşır şekilde nihayet uçan arabalar görmemize vesile olan fırtınadır.
  • asılan çamaşırların arasına itina ile saklanan donların halka karışmasını sağlamış fırtınadır.
  • yaşadığım apartmanın önünde, 2-3 metre yükseklikte dönüp duran iç çamaşırlarını görmeme sebebiyet vermiştir. adeta bir don, bir fanilayı ayartmak için kur dansı yapıyor.

evet, ne dedim lan ben?
  • yunusların boğaz geçişinden hemen sonra patlak vermiş, vaktin geldiğini düşündürmüştür (bkz: elveda ve bütün o balıklar için teşekkürler).
  • 13 yaşında bir çocuk okuldan çıkmış. bir arabanın kıyısına sığınıp iki eliyle birden gözlerini kapadı. kolunun altındaki resim çantası savruldu. içinden kağıtlar yükseldi. havada uçamayan kuşlara karıştı ödevi.
    yanındaki binadan kiremitler havalandı. boğazda bir gemi durdu. mavi bulandı. yeşil yoruldu. ağaç devrildi. nisan karıştı...
  • kadıköy'de kuşlar angry birdse bağladı.
  • okuduğum okulun takım kaptanının sevgilisi ile bizim evin bodrumuna saklanmama neden olmuş fırtınadır. ben okulun geek çocuğu olaraktan kendisinden hoşlanıyordum ama açılamıyordum. şimdi fırtına sebebiyle kendimi sevdirip, aslında geek çocuklar iyidir temasıyla birlikte üzerine gidip sevişmeyi düşünüyorum. gaza gelip fırtınayı bile durdurabilirim.. istanbul'un kurtuluşu benim ellerimde.

* gelişmeleri aktarıyorum:

kasabamıza yeni taşınan seksi ve genç abi tarafından kurtarıldık. genç bekar olan anneme yazıyordu kendisi. şu an için bana söylemiyorlar ama anlamıştım. biz burada yabancılar pek sevmeyiz ama bu abi kendini bütün halka çok sevdirdi. bodrumdan kurtuldktan sonra kızın sevgilisi arabayla bisikletimin üzerinden geçtikten sonra kafama domates attı. orospu çocuğu ya!! ama anneme yazan abi sayesinde onun hakkından gelicem. yine kahraman olamadık amına koyim.
hesabın var mı? giriş yap