• yine nazismle faşizmin farkını bilmeyenlerin doluştuğu başlığa konu fotoğraf. nazilerin yaptıklarıyla faşist değerlerin yargılanması yanlış. gerçek faşizm nazilerin yaptığı değil.
  • heil hitler diyen o gereksiz entryi silip kaçmış..
    ama yiğidim öyle insanlık ayıbı şeyler yapıp ortadan kaybolmak yakışmıyor.
    şuraya ekran görüntünü bırakalım da herkes ne olduğunu bilsin:

https://eksiup.com/15fc69c16686

ekleme: bizim klavye yiğidini direk uçurmuş yönetim. şimdi burada olsa "ben korkmam, entry silmem lağn!" diye gürlerdi zaten.
  • insanı, insan olduğundan utandıran fotoğraflardan biridir.
  • "ben hep 50 liralik aldigim icin beni etkilemeyen fotograftir dedirten "fotograftir.
  • bu fotolardan bir tanesi bizim arşivimizde olsaydı, anıtı yaparlardı
  • büyük insanlık, ne durumda olduğunu hatırlamayacak kadar küçük!
  • naziler dünyanin diger askerinden farkli degilmis.

bu noktada ingiliz askerinden bile farklidir. orospu cocuklugunda da zirvedir. ingiliz askeri savasta asker ele gecirmez uyuyorsa da, berbat vaziyetteyse de öldürür. savas hukukundan bir haberdir. varostur, hintlileri askerler arslan cukurlarina atar. buldugu elmasi bicakla kazir cebe indirir ve mumyalari özensiz calar. (gecmisten)

ama bu naziler tam bir orospu cocugudur. ele gecirdikleri kizilordu askerlerini gaz odalarina sokarlar. yahudileri 1 metrekareye sokup ayakta sekilde öldürürler. yanan insanlarin küllerinden altinlari ayiklayip deutsche bank'a aktarirlar.

bunlarinki tam bir sapiklik ne soygunculuk ne savas hukuku bilmemek bu, kendi orospu cocuklugu tarihini yazmak. anlatabiliyor muyum sayin amina kodugum?

naziler dünyanin diger bütün ordularindan farklidir. mogollar dahil. mogollara birkac fersah uzak bile olsa yine de en yakinidir.
  • korkunc. fakat soyle bi durumda var. savas sonrasinda almanlar ve ozellikle alman kadinlari da misliyle bu tur muamelelere kalmistir. ama tabii bu kimsenin umrumda degil.
  • bu nazilerin slav asıllı diye letonları tamamen imha etmeye çalışırken, stalingrad'da babayı alınca letonlardan ss tümeni kurması, tarihin garip cilvelerinden biridir.
  • korku filmlerinin en korkunç sahneleri bile bu fotoğraf kadar ürkütücü olmaz. gerçeğin ta kendisi. öylece bakakaldım, öyle çaresizce.
hesabın var mı? giriş yap