şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türk telekom stadında oynanacak olan derbi maçı.
  • cehennemin alevlerinin her yanı saracağı maç.

(bkz: welcome to hell)
  • keyifli bir cuma akşamı olacak.........

volkan’sız, sabri’siz kavgasız gürültüsüz, bol gollü olması en büyük arzumuz........
    galibiyet önemli.......

sonrasına bakarız............
  • saati neden 21:00 merak edilen maç.
    fb-bjk maçı da aynı bunlar dışında hafta içi maçlarının başlama saati en geç 20:00.
    (#81116146).
  • cuma günü olması sebebiyle trafiğin içine edecek ve fenerbahçe'nin yine istediğini alacağı derbi maçıdır.

ekşide not düş gibi bir özellik olsa da bu entry-veya başka bir olayda herhangi bir entry- 2 kasım sabahı bildirim gönderse unutup da hiç levent civarına gitmesek ne güzel olurdu.
  • hiçbir galibiyetimiz, 1-2'lik telekom stadındaki ilk maçımızdaki galibiyet kadar mutlu etmeyecektir.
  • 4-1 bitecek olan maçtır
  • çok fena işlerin döneceği maç olacak gibi duruyor. fener toparlanmazsa bu maç tarihi bir skorla bitebilir.
  • tarihi bir skorla falan bitmeyecek maç.
    bak bunu bir galatasaray taraftarı olarak söylüyorum.
    gönül ister fark tıkayalım ama olmuyor.
    geçen hafta gördük fb-bjk maçını.
    fener ne biçim oynadı.
    şimdi bakıyorsun rize darmadağın etti bunları.
    ve daha bir 45 dakika daha var.
    ama bu maça gelir öyle bir oynar ki bu fenerbahçe, göreceksiniz hepiniz.
    adamlar bize bileniyor.
    umarım yanılırım.

ayrıyetten, bizim takım iyi oynasa da, en azından evinde çoğu maçı kazansa da çok umut vermiyor bana.
    deplasman durumumuz ortada.
    bu maçın evimizde olması avantaj bence.
    subjektif yorum: 1-0 olsun bizim olsun.
    objektif yorum: 0-0 biter.
  • bjk deplasmanda diye temkinli oynadı ve hatta kötü oynadı, fener de kendi taraftarının gazıyla bişeyler yapmaya çalıştı, maç berabere bitti. yoksa nşa'da veya maç vodafone'da olsa rize'nin bu hafta yaptığını geçen hafta beşiktaş yapardı.

o nedenle gs kendi evinde rahat ve farkla kazanır. tek sıkıntı, öncesinde sonrasında şl maçı var mı onu bilmiyorum.