• bu nasıl bir umursamazlıktır aklım almıyor artık. seçimden beridir halkta inanılmaz bir durgunluk var. zam üstüne zam yağıyor ve kimsenin sesi çıkmıyor.
    erdoğan istediği gibi at koşturuyor istediği yeri satıyor peşkeş çekiyor. ülkeyi babasının malı gibi kullanıyor ve hiç kimse bir şey yapmıyor.
    güzelim ülkemin bunların elinde çürümesi beni delirtiyor artık.
    muhalefetten bir şey beklemiyorum onlar da aynı bokun laciverti. başka bir kurtuluş yolu olması lazım.
  • çünkü herşey bitti artık. bizim stresimiz bunlar yaşanmasın diyeydi. beklenti anksiyetesi, beklenti gerçekleştigi an biter.
    bkz: iskilmiş mabadın davasının olmaması.
    bkz: şemsiyenin bazı durumlarda açılamaması.
  • (bkz: akp/@yedinci element)

2023'te olmadı. hep böyleydi.
  • (bkz: halk ağır vergiler altında eziliyordu) durumu. bu söz hangi dönem için söylendiyse o dönemde belki halkın yarısı olaydan memnunsuz ne oluyor kardeşim modundaydı ama güç sahipleri halkı bir güzel güdüyordu işte. 100 sene sonra da belki yine benzer şekilde dönüp bugünlere bakıp bir yuh diyecekler.
  • her gün günün belirli saatlerinde periyodik olarak sinirleniyorum, sonra düşünüyorum kendime ediyorum.

bizler sistemin dişlileriyiz; istediğimiz kadar sinirlenelim, istediğimiz kadar bagıralım bizden bı cacık olmaz...
  • türk halkının an ex por olması diyebiliriz,
    14 mana yer bonussuz.

an exi yedin mi selanı okurlar, online hayat gerçek hayat fark etmiyor kısacası.
  • evladım halk durumdan memnun, neden tepki bekliyorsunuz?
  • peki hocam bu ülkenin muhalefeti yok mu? bunun derdine de ben düşeceksem milletvekillerini neden seçiyoruz? eğer bunun bir önemi yoksa seçimden evvel kemal kılıçdaroğlu için neden türkiye'nin kurtarıcısıymış gibi algı yaratıldı? buna vesile olan insanlar şimdi neden çıkıp konuşmuyor?

kısa özet: bu ülkede son 20 senedir muhalefet ne sikime yarıyor?
hesabın var mı? giriş yap