• ibb başkanı ekrem imamoğlu’nun an itibarıyla yaptığı açıklamadır

22.20’nci dakikaya dikkat...

--- spoiler ---

ibb başkanı ekrem imamoğlu, "bir dahaki seçimde istanbul halkı bize en az yüzde 60 daha üstü oy verecek." dedi.

imamoğlu, "biz bu kadar yürekli bir çalışmanın içerisindeyiz. hiç kimseyi siyasi görüşüyle ayırt etmeksizin bugün aleyhimizde konuşan bazı kurumların temsilcileri dahi bize oy verebilecek. hatta bazı siyasi kimliklerin evlatlarının torunlarının bile bugünden oylarına talip olduğumu ve onların da bana oy vereceğine olan inancımı yineleyerek bu bilinçle, kucaklayıcı bir bilinçle çalışmasını diliyorum." diye konuştu.
    --- spoiler ---
  • bu adamdaki özgüvenden ben de istiyorum.
  • bir sonraki seçimde sadece istanbul halkı değil, türk milleti olarak en az %60 oy vereceğiz şeklinde düzeltilmesi gereken açıklamadır.
  • bir dahaki seçimde seni cumhurbaşkanı olarak göreceğimizden hiç bir şüphemiz yok.
  • ülke şartlarında, akp den nefret ediyoruz tamam da, şu imamoğlundan zerre haz etmiyorum. mansur başkanın tırnağı olamaz.
  • umut verici açıklamadır.

şimdiye kadar ne bir sürtüşme ne de bir kavga gördük. adam işini yapmaya çalışıyor. tevfik ve saz ekibinin her türlü vandallığına rağmen iyi sabrediyor.
  • yukarıda da görüldüğü üzere ak trolleri kudurtmuş açıklamadır.
  • başı boş yapılmış bir açıklama değildir. anketlere dayanarak söylüyordur bunu. bizim algıcıları kudurtmaya devam. seni cumhurbaşkanı olarak göreceğiz inşallah!
  • istanbul'da yenilmeye doyamayanlar üst entrylerde ağlamaya devam ediyor. ilk istanbul seçimini de bir hevesle iptal ettiklerinde tatmış olduklarından fazlasına hazırlanmalarını hatırlatıyor başkan. şimdiden ağlaşmaların başlaması hoş
  • deprem bütçesini kesmiş diyorlar. zannedersin 20 yıldır ülkeyi yönetenler rantsal dönüşümle zenginlere lüks evler yapmamış da halkın tamamını depreme hazırlamış. gerçi bütün yazdıklarımız bu kişilere karşı anlamsız çünkü kendileri ya pelikan yalısının ya da iletişim başkanlığının çalışanları.
hesabın var mı? giriş yap