• köylü kızının whopper'ına denk gelmemiştir umarım.

asirlar sonra edit: bir geyik donuyordu o zamanlar ondan yazmistim bunu, komikti o zamanlar ama o zamanlar gecti artik. bu entry de mal gibi duruyor.
  • patatesten ve hamburger köftesinden daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum.

(bkz: doğal protein)
  • sadece burger king değil fast food rezilliğidir. yemeyin şu iğrenç şeyleri artık.
  • salata malzemesi içine karışmıştır.
    protein bence, et olduğu için sağlıklı bir yiyecek.
    (onu da bulamayan afrikalılar var)
  • evde annelerimizin yaptığı o patates köfte, üstüne acılı, turşu gibisi var mı ya.
  • defalarca benzer olaylar yaşanmasına rağmen satışlarında düşüş yaşamayan firmadır burger king. artık şaşırmıyorum.
  • bir de şu açıdan bakalım derim. güya en çok denetim ve kalite kontrol ile standartlaştırılmış ve belli normları yakalamış bu restoranlar bu haldeyse dışarda açıkta yemek satan yerlerde neler vardır. en güzeli evde daha çok yemek yapmak ve yemek diyorum ki baktığımız zaman yeni nesil hazır yemeğe kendini alıştırmış durumda.

bu kapitalist ve para delisi restoranlar hem yemek kültürümüzü hem damak tadımızı hem de sağlığımızı tehdit ediyor. bu tarz yabancı firmalar zaten kendi ülkelerinden daha esnek ve daha az tehlikeli yerlere yatırım yapmayı severler. o kurt o hamburgeri yiyeni öldürse bile ülkemizde mesele olmaz. istediğiniz yere şikayet edin, ya cevap bile alamazsınız ya da iki lafla meseleyi geçiştirirler. olay bu kadar.
  • sadece burger king ve fast food değil, food rezilliğidir. yemek yemeyin olm, güneşle beslenin.

şaka bir yana, bildiğin yaratık la o. turşuya benzetemedim ben, daha ziyade yavru yılan gibi - öğ. ama yine de adamın da bunu yerleştirmiş olma ihtimali mevcut. onun da nasıl kanıtlandığını bilmiyorum, gıda bakanlığına bildirmiş arkadaş.
hesabın var mı? giriş yap