şükela:  tümü | bugün
 • 1) dakika 45-60 arası maç 0-0 ise önce bir beşiktaşlı oyuncunun kırmızı ile atılmasını bekliyoruz.
  2) maç hala 0-0 ise 70-80 arası gs lehine penaltı bekliyoruz.
  3) plase; bjk gol atarsa ofsayt ya da faul nedeni ile iptalini bekliyoruz.
  4) gs ofsayt ya da faul vs ile gol atarsa sonrasında gs leh'ine penaltı olmayabilir.
  5) (bkz: sahaya yansımayan hafif şike teşebbüsü) olabilir.
  6) bir deplasmanda kazanılan 8-0 ankaragücü galibiyeti vardı. unutma & unutturma!
  7) malatya ve denizli'ye gönderilen şahin ve doğan marka arabalar ile türkiye gündemine ilk kez giren teşvik primini hatırlayalım.
  8) fener'in rakibi denizlilide maçın başlamasını 17 dakika geciktiren birileri ve aslanlar gibi oynayan denizlisporlular da hatırlarda. gs o sayede şampiyon olmuştu.
 • eren derdiyok'un gole çevireceği penaltı. dk olarak 64 70 arası diyorum.
 • deli saçmasıdır

  "bir tinerci ağlıyor gözleri yaşlı,
  bir penaltı geliyor dağları aştı"

  adettendir: azizspor
 • aylardır "harika oynuyoruz, şampiyon yine biziz, ehere mehere" diye bik bik eden buradaki binlerce beşiktaşlının entry'lerine istinaden; maça iki gün kala "pinilti viriciklir" diye ağlıyan 'büyük' takımın 'büyük' taraftarına bir soru sormak istiyorum;

  70 - 80'e kadar golsüz niye gidiyor amına koyim; harika, süper, evrenler arası muhteşem beşiktaşınız çakamamış mı 3 tane o dakikaya kadar?

  daha maça 2 gün var ühü ühü demeye başlamış. sorsan büyük takım, sorasan bu sene kafadan şampiyonlar.

  amına koyim ben kendi halinde, sadece avrupa maçlarından keyif alan, öyle futbola ayılıp bayılmayan bir galatasaray taraftarı olarak artık bir beşiktaşlı entry'si görünce otomatik olarak küfüre başlıyorum. beni sizler delirttiniz. beni sizler fanatizm yoluna soktunuz. hem ağlayıp, hem övünen bir kafa yapısına aylardır maruz kalıyoruz. yeminle bizim de psikolojimiz bozuldu. yeter. yeter demirören yeter oooooo...

  * koduğumun sığır siki suratlısı bir de demiş ki, sanki başlıkta onlarca beşiktaşlı yazmış da böyle tepki gösteriyorsunuz. bir de orospu çocuğu demiş. orospu çocuğu sensin amını ırzını siktiğimin şeref yoksunu seni. o sayın ifadesini de al götüne sok. koduğumun gerizekalısı bu tepkinin tek bir başlık, tek bir entry üzerinden oluştuğunu sanacak kadar mal bir de. keserim lan topunuzu!
 • eee beşiktaşlılar iyi alıştı. geçtiğimiz sezon her hafta fenerbahçe'nin alacağı penaltı diye diye şampiyon oldular ya bu sene de aynı algı operasyonu hll spr dvm :)
 • bruma'nın tolga'yı geçmesi sonucu kazanılacak penaltıdır. kırmızı kart ile tolga atılır, bjk 10 kişi kalır. 2 gün önce rüyamda gördüm vallahi. gerçekleşeceğini sanmıyorum ama.
 • yine mağdur yine mağdur.
 • daha maça iki gün var bunlar şimdiden başladı sahaya atlamayın, penaltı verecekler, ofsayttan gol atacaklar falan diye ağlamaya. iki gün var lan iki gün. galatasaray'da yönetim futbolcu taraftar teknik ekip herkes beşiktaş'ı favori gösterirken, gayet rahatken bunlardaki bu göt korkusu nedir lan? sahanızda oynuyorsunuz, dünyanın en iyi takımısınız, dünyanın en iyi forveti, forvet arkası, önü, sağı solu sizde ama işte dünyanın en eziği olunca hepsi boş görüldüğü üzere. *