• burası çok katlı bir cezaevi değil!
    burası sanayi çarşısı değil!
    burası oto tamircileri çarşısı değil!
    bu korkunç, çok katlı beton bloklar nereye yapılıyor biliyor musunuz?
    ayder yaylası'na!

görsel

tabiat katliamında aslan payı kirlenmiş siyasetçiler ile bürokratlara ait. ancak mülk sahiplerinin hiç mi suçu yok?

görsel
  • diğer fotolar: https://twitter.com/…mtr/status/1606583562412720129

karareniz bölgesi tarihin hiç bir döneminde böylesine bir yıkım görmemiştir. onlar konuşur ak parti betonlaştırır. fakat ne hazindir ki o bölgeye bir sandık koysak büyük farkla akp çıkacaktır. öyle halka böyle hükümet.

(bkz: inşaat ya resulullah)
  • ıki görüntü ayni yere ait değil. muhtemelen yaylaya giderken ki yolun üstünde yapılan bir yapı. orasi ayder yaylası değil tam olarak.

aslında ardeşen li dostumu arayıp tam olarak yerini öğrenebilirim ama gerek yok. yüce devletimiz rizeli müteahhitlerimize izin vermiş.

edit: çamlıhemşin den bir arkadaş yazdi ayder diye. ondan daha iyi bilecek halim yok. orası ise yine üzülmedim. siz oy verdiniz ben değil. ben rizeli müteahhit olsam tüm agaclari kesip her birinin dibine beton dökerdim. size az bile yapıyorlar.
  • korkunç bir hal. bu güzelim yeri de betonlaştırmazsın be. inşallah sel basar, heyelan olur da yıkılır gider. cezayı doğa keser umarım.
  • iç karartıcıdır.

insana demokrasiyi sorgulatır.
  • türkiye'nin kulak arkasi ayder yaylasiydi. orayi da s.kip attiniz, bisey kalmadi.
  • cennet gibi yer sultanbeyli'nin 10 sene önceki haline dönmüş.
  • süper olmuş ben beğendim. karadeniz halkı mührü daha sert vurmalı bu seçimlerde.
  • çok bile ya. inşallah her yeriniz beton olur. sağınız solunuz üstünüz. her tarafınız betonla kaplanır da basacak bir çim bile bulamazsınız.
  • lotr evreninde fangorn ormanını kesen orklar gibi doğaya sağlı sollu girişmişler resmen.
hesabın var mı? giriş yap