• ali samiyende son derbiyi fenerbahçe kazandı
    tt arenalarında açılışında yine koyduk
    inönüde son maçı fenerbahçe kazandı
    vodafone arenada açılışta yine koyacağız
  • ankara'da oynanabilir, konya'da oynanabilir, başakşehir stadında ve hatta olimpiyatta dahi oynanabilir ama vodafone arena'nın açılış maçı olması tam anlamıyla hayal bence. stadın açılışı 9. aya değil, 12. aya bile yetişmeyecek gibi. dilerim ben yanılırım..
  • sıkıcı.
  • beşiktaş taraftarının, uefa avrupa ligi'nde geçtiğimiz sezon oynanan liverpool maçına konsantre olduğu kadar iyi konsantre olması, olimpiyat stadını 76.000 kişi olarak fullemesi, o stadı inönü'ye çevirmesi gereken derbi maçıdır.

liverpool maçına o kadar iyi hazırlandı ki taraftar, kesinlikle turun atlanmasına katkısı oldu. soğuk havanın da etkisiyle, club brugge eşleşmesinde aynı hazırlığı ve konsantrasyonu göremedik. fenerbahçe ve galatasaray derbilerinde stadı tamamen doldurur, rakibe deplasmanı sonuna kadar hissettirebilirsen, derbileri kazanma şansın olur. geçen sezon oynadığımız fenerbahçe ve galatasaray derbilerinde oluşturabildiğimiz atmosfer ise derbide takımı ateşlemeye, rakibi ve hakemi sindirmeye uygun değildi.
  • ak ve karanın ayrılacağı maç diyecem ama ayrılmayacak :)
  • henüz tarihi belli değildir. her iki takımın da 1 ekim 2015'te uefa avrupa ligi maçları olduğu için 26 eylül cumartesi oynanması daha mantıklıdır, muhtemelen de öyle olur.
  • beşiktaş kuzey tribün kombinemi 200 tl'ye satadfgdslşkflşdskflşs.. yok lan mal mısın. bir avuç kabak çekirdeği eşliğinde fener'e kitlememizi izleyeceğim maç.

not: gom(c)ez
  • stadın değil fullemesini 50 bin kişiyi zor bulacağını düşündüğüm derbi. hem de bayramın son günü, millet yollarda olacakken çok zor hacım o stadın dolması. fener bursa'yı yensin yoksa maçın önüne geçen olaylar olabilir, bir sürü sıkıntı falan hiç gerek yok. yenip gelsinler biz de 3'leyip yollayalım*
  • kuzey kale arkası biletimi birisine satış fiyatından satmak istiyorum ki maça doğu veya batıdan bilet alabileyim
  • ben de denize attığım iyilikler maltepe sahil dolgu alanı kadar olmuştur, artık yeter batı kombinemi parayla satayım diyorum.
hesabın var mı? giriş yap