• cumhuriyet bayramımızı kutlayan bir twit atmıştır.
    https://twitter.com/…ael/status/1585981222257246208

100 yıldır herhangi bir arap ülkesinden bayram mesajı gören varsa ekleyebilir mi? ben görmedim de
  • arapların yıllardır yaptığı bütün düşmanlıklara, ermenilere verdikleri desteklere rağmen filistin ve arap aşığı olanların görmesi gereken tweet'tir.
  • ındependence day diye kutlamaları yanlış olmuş. dünyanın geri kalanın bizim independence day değil republic day kutladığımızı anlaması lazım artık.
  • keşke yunan kazansaydı diyenleri üzen olay.

üzüldüyseniz israil'i kola dökerek kınayabilirsiniz.
  • adamlar o kadar acayip ki twitter’da türklerin kendilerine duyduğu sevgiyi bile gayet güzel kullanmayı başarıyorlar bu tarz tweetler ile.

israil’i de yahudileri de seviyorum. israil’e hiç gitmedim ama yurtdışında tanıştığım yahudiler sayesinde kendilerine müthiş bir sempati duyuyorum. bir gün israil’e de giderim umarım.
  • ne mutlu türk'üm diyene!
  • neden atıldığını yazsa sözlükten uçurulacak troll buyur meydana sizin reis çark ettide ondan atıldı aralarında su sızmıyor şu sıralar. aksi düşüncen varsa buyur açıkla. ümmetin lideriydik filistin'in yanındaydık hoppp israille can ciğer kuzu sarması olduk. kardeşler arasında olur öyle desen şaşırmam şahsen.
  • sen araplar için israil'le aranı boz araplar sana karşı rumlarla yunanlılarla işbirliği yapsın. akp dış politikasi bu seviyede
  • yıllar sonra bir coca cola alıp içmek farz oldu artık.
  • al yahudileri vur araplara ikisinin de birbirinden farkı yok. boş yere de yahudi götü yalamayın heronlarda askerimizi pkk'ya nasıl yem ettiklerini unutmadık.
hesabın var mı? giriş yap