• 4. köprü için bahane olacaktır
  • "yiyin birbirinizi ete para vermeyin" -bir antalyalı.
  • avrupa yakasındaysanız ve asya yakasına geçecekseniz 1. köprü trafiği neredeyse bizimkent önünden başlamaktadır.
    30 dakikada henüz torium önüne yeni gelebildim.
    http://i.hizliresim.com/anamzp.png

edit: 08:15'te beylikdüzü'n de başlayan yolculuğum 09:55 küçükçekmece'de sona erdi. normal koşullarda 15-17 dakika arası süren yol 1 saat 40 dakika sonunda bitebildi.
  • bu sabah içinde bulunduğum trafikti beylikdüzünden dolapdereye tam 2 saatte geldik
  • benim şaşırmadığım durum. karanlık bir pazartesi sabahı, yağmur yağıyor ve istanbul. çok normal değil mi sizce de ? alıştık sanıyordum ?
  • an itibariyle e5 park alanı haline gelmiştir. araçlar öööylece duruyor. lan hava da amma karanlık ya.
  • birazdan akşam dönüşü başlayacak trafik, ilk kavşaktan ev yönüne çevirelim yönümüzü
  • toplu taşıma kullanmayıp tek tek araçlarıyla yola dizilmiş insanların dertlendiği trafik.hayır evden erken çık bari adam!trafiğin içindekiler trafiğe neden oluyor,sonra da bir itiraz bir itiraz.eee...sensin,benim o trafiği yapan.
  • başlığı göründe buruk bir sevinç yaşadığım. sadece bana öyle gelmiyormuş, gerçekten bugün trafiğin içinde edilmiş. ikinci köprünün dibindeki evimden (yalı değil lan, yanlış olmasın) karşıya geçmem 45 dakika aldı. günün sonunda gördüğüm en yüksek yakıt tüketimi ortalamasını gördüm arabamda... üstelik aralardan derelerden kaçmama rağmen.
  • şu anlık akşam versiyonu başlamamıştır. siz bir de onu o zaman görün.
hesabın var mı? giriş yap