• aramizda alinan rusveti adamin kendi yaptigi mal beyaninda arayanlarin oldugunu gosteren baslik.

ya bu takim suzme, ya da cidden dalga geciyorlar.
  • akıllara ali ismail korkmazı getirmiştir.

o çocuk korkmadı ama sen ve senin gibiler korkaksınız.
  • tutuklanmadığı her gün kaçması için fırsat yaratır bir an önce gerekli adımlar atılmalı
  • muz cumhuriyetinde gerçekleşmeyecektir.
  • gerçek sanıp bir heyecanla atladım amk.

hukukun geregini yapmayanların amk, başlığı açan dostum sana bir şey olmuyor.
  • aslında evet ya "meraba arkadaşlar ben mal beyanında bulunuyorum al bak 50 milyon euro gideyim de bir iki ülke satın alayım değerlenince satarız." diyebilirdi neden demedi? e salak mı adam düşman çatlatabilirdi yani yapmamış... yok tabi ki öyle bir para len mq

n a s r e t t i n h o c a l a n d ı n

not: olmaz öyle bi tutuklama.
  • biri amerika'da ifade verince sen buradan tutuklanabiliyorsun. eğer bu olmazsa muz olursa da nar cumhuriyeti oluyor. ayva dersem çık çilek dersem bir düşün. ama varya bir filmde başrol dünyada amerika olacaksın. rezil olan abd iyi kıvırdın, helal, helal.
  • adamın rüşvet aldığı tarihlerden 1 yıl sonra yaptığı mal beyanı 5 milyon euro bile tutmuyor. (karısının ve tek çocuğunun serveti de dahil)

e hacı bu adamın aldığı 45-50 milyon nerede? zafer çağlayan'ın gece hayatı da mı varmış? 45-50 milyon gece hayatında yemekle biter mi?

aradan geçen 3 senede bu mal beyanının yalan olduğunu ispatlayacak kimse çıkmamış mı? hani bak adamın 100 milyon serveti olur, 45-50 milyon bir yere kadar örtülebilir ama 5 milyonluk servette 45-50...

bu komik iddialara çok sevindim. bu davanın gitgide sirke döneceğini yazmıştım, inşallah doğru çıkar. allah utandırmasın.
  • 29'u da geçti zaten. 30'u desen cacık olmaz. ben yarın metonya'ya iltica edeyim bari.
hesabın var mı? giriş yap