• arabamın sağ ön aks rulmanından gelen sesi muavin koltuğuna oturarak çözen nurlu ayaklara sahip yazar arkadaş.
    (bkz: #20509859)
  • her daim beni dinleme buyuklugunu inatla gosterebilen dertsavar , pozitivist , geyik ustadi , kafaya vurup "akilli ol len" diyen kedi anasi. aslinda kendisini tam olarak tanimlayabilmek icin istisnai olarak harf sinirlamasinin kalkmasi gerek.

ayrica cok ta yakisikli bir evlat anasi kendisi *. oyle hayirli oyle akilli bir evlat ki laftan da anliyor :

- zeus bi dur evladim !
  • karıncalar yuvalarına çekildiği, sabah erken kalkacaklar erken yattığı ve gece bekçileri dahi "yerim la böyle işi, nasıl olsa gelen giden yok" diyerek şekerleme yaptığı bir gece vakti başımın ağrısı tuttuğunda yardımıma koşan güzel insan. öyle, hastayı başından savmaya çalışarak 2 satırlık kelam eden doktorlar gibi davranmadı ha, basbaya alternatifli, "x varsa y'yi yap, y yoksa z'yi iç" kabilinden upuzun bir mesaj attı. mesajından seçmece yapıp yazdıklarını uyguladığımda ağrım gitmiş, başım geri gelmişti. sayesinde, sakinleştiri iğne yeyip mışıl mışıl uyuyan atlar gibi rahatça uyudum o gece. kendisine müteşekkirim.
  • akşam akşam canı sıkıldığı için iphone'nunun siri'sine "siri do you know aşk-ı memnu?" diye sorup, karşılığında "i don't know where you are" cevabını alarak hiçbir makinenin kendi seviyesine erişemeyeceğini kanıtlamış olan şahsiyettir.

tek başımayken gülme sebeplerimdir kendisi.
  • gece gece nostalji arşivi ile size atar damar saatler yaşatabilen müzik zevki epey ulvi kişi. bir de kurşun gibi entryleri var, zank diye içerisinde bulabilirsiniz kendinizi iyi bir izleyici iseniz.
  • onunla ilk masaya oturduğumuzda, tribeca çatısı altında, iki türk kahvesi yanındaydık. ben anlattım anlattım anlattım. drama queen'liğimi sadece tek bir yüz ifadesi ile dinledi. dedim o an içimden, "kendini tek sanıyor bu kız, sadece bunun başına gelmiş sanıyor, ben neler gördüm geçirdim, o da görecek" diye düşünüyor. heyhat dedim, ulaşamadım, teenage dream sandı beni. fakat sonra her zaman yaptığı gibi yedirdi bu düşüncemi. en bi ulaştıklarımdanmış meğersem ve en bi ulaşanlardan. bugün o karınca yuvası gibi dev olan çatı altında ginger'lığını görünce yine içimi zıplattı. bu gidişle tavşan yapacak zaten beni. ben hep senin sevemediğin o adamı sevip, sana yine dramalar oynayacağım ama biliyorum ne yakandan düşeceğim ne de yakamdan düşüreceğim. zamkın olur alayına giderim.
  • evinin theme'i 'pepee pepee pepee' diye çalan kişidir.
    bazen sadece gözlerimiz dolar birimiz konuşurken, ikimiz de kuulluğumuzdan ödün vermeden, olmamış gibi yaparız kendisi ile. çünkü biliriz, birimizin damlası aksa, öbürününki şampanya misali patlayacaktır. öyle sevilir o çünkü. öyle de seven bir şahsiyettir.
  • sabahları kahvaltımı ederken bir öpücük ediyor selam çakıyor gidiyor istifini bozmadan. eheh. seviniyorum ben de.
  • pek tatlı, pek şeker meslektaş.
  • bugün doğmuş, ay ne iyi de yapmış olan turuncu. uuu beybi beybi, çok fazla seviyorum kendisini <3
hesabın var mı? giriş yap