• geçen yıl porto'yu sahalarında yendiğimizde, en büyük kozlarımızdan biri pepe'ydi. abou cezalı olduğundan marega oynuyordu. pepe tek omuzla, o ayıyı pist dışına itti. hücumda kaliteli isimleri var ve buna gs'nin sallantılı defans hattını da koyunca gol yememe ihtimali yok gibi. maicon ya çok iyi ya çok kötü oynuyor. maçı izlemeyecek gs'li arkadaşlar için tavsiyem, yarın akşam gündem kısmında maicon için 25-30 entry girilmiş olursa, anlayın ki gs maçı kazandı. 150 kadar entry girilmişse oradan hemen uzaklaşın.
  • yil olmus 2018 cik artik hayatimizdan casillas ya
  • sinan'ın topunu casillas'ın şanslı müdahalesi kurtardı. topla birlikte portolu oyuncularla beraber depar atarken adam 2 kere içeriye bakıyor pası verebilir miyim diye, ama o işler o kadar kolay değil. bir milim yanlış yere atsan araya girerler veya top rodrigues'in önünden geçip gider. o anda herkes "kendin vursana amk" diye bağırırdı. en doğrusunu yapıp kaleye vurmuştur. ulan beşiktaşlı halimle galatasaraylı oyuncu savunur oldum sinir yapıp.

not: galatasaray geçen sene bizim yaptığımızı yapacak inşallah, çatır çatır oynuyor. biz de tinerleri vurup porto kim amk diye başlığı patlatırız.
  • marega fenerbahcemize şimdiden hayırlı olsun. adam hem yeteneksiz hem sürekli ofsayta düşüyor hem de galatasaraya gol attı.
  • casillas, jardelden kalma kinini kusuyor amk
  • millette ne kaleciler var birader...

not: harun tekin (çalgıcı)
  • golü kaçıran başını ellerinin arasına alıp kenardan yediği küfüre odaklanıyor.
  • şu maçı izleyip fatih terim'e laf eden kim varsa gerizekalıdır. adam zaten eksik olan kadronun en sakat ve cezalı gününde cl deplasmanına çıkıp daha nasıl taktik kursun?

fatih terim bu akşamın yıldızıdır. bir forvet kiralayamayan yönetim de golü yediren aptal maiconla birlikte mağlubiyetin sorumlusudur.

amk selezynov bile olsa farklı kazanmıştık.
  • onu bunu bilmem de istanbul'da bu porto'ya da 3 atar evlerine yollarız. o kadar netim.
  • galatasaray'ın kontra değil, set hücumunda sol bekinin kaleciyle karşı karşıya kaldığı maç. ders değil tez olur bu hücum.
hesabın var mı? giriş yap