• kudur.
  • penaltı, kırmızı kart uhuhuhu, özetli konuşma.
  • evet bağıranlar haklı olacakmış gibi. gedson fernandes'in kırmızı kartını da neden vermedi diyebilecek kadar delikanlıysa bağırabilir.
  • fena sinirlenmiş. çıldırdı lan adam.
  • yırtııııııııllllllll dedim
  • hangi açıklama?
    iki lafı üst üste koyamıyor adam.
    böyle yöneticilik olmaz.

çıkacaksın oraya sizin operasyonunuzu her zaman bozduk yine bozacağız diyeceksin.
    hepinizi üst üste koyup şampiyon olacağız diyeceksin aq.

çıkıp adalet istiyoruz denmez.
    yönetim hesap sorar aq.
    şikayet etmez.
  • hiç bu kadar kısa süren. kötü, iğrenç, tiyatro izlememiştim.
  • adalet istiyorsa acsin baksin gs-bjk maclarina. sneiderin burnuna nanik yapti diye necipe kirmizi gosteren de o kel kafali hakeminiz!

o zaman sampiyonluk icin hersey mubahti dimi abdurrahim? o zaman niye delikanlilik yapmadin? adalet 2021 de mi aklina geldi?

malatya-bjk macina salliyorsun. macta hangi pozisyon olmus da hakem vermemis? oylesine gelisine yardirmak huyunuz tabiki.

ha bu yonetici tipi her takımda var. mezutsporda da var besiktasta da var.
  • hakemlere allah kolaylık versin. bu saatten sonra kaybedilen her puanda üç büyükler onları hedef alacak.
  • bir kaç futbolcu açıklaması da izledim hepsi aynı açıklamayı yaptı. bu kartsa o da kart, hep fb ye sallamalar falan.

algı yapmaya alışmışlar kim bilir kaç tane şampiyonluğunuz oldu böyle. bir tane daha almaya çalışıyorlar. umarım bu sene haklı, adaletli bir lig olur ve hak eden şampiyon olur. bu gs, bjk, fb fark etmez.
hesabın var mı? giriş yap