• lisede universitede adam saymayan selam bile vermeyen kizlar facebooktan yavşıyor. üzüyor insani ulan bana kadar düştün demek. bi yandan da sinirlendiriyor. nasil bi ezik bellediyse beni hadi gel deyince kosa kosa gelcem saniyor. otuz yasindasin lan
  • sözlük erkeklerinin itinayla bok attığı kadındır. arkadaşım ben de isterim sevgilimle aynı evde yaşayayım, günümü gün edeyim, sorumluluk almaktan kaçayım,iddia edildiği üzere bir imzanın değiştireceği şeyleri yaşamayayım. ama bilmem farkında mısınız türkiye'de yaşıyoruz. bir kadın kaç yaşında olursa olsun ailesine bu sevgilim beraber yaşıyoruz biz, evlenmeyi de düşünmüyoruz diyemez. hele hele uzun süreli bir ilişkiyse bu aileden saklamak da giderek zorlaşır. sevgili yoksa sıkıntı yok yine. böyle bir şey istemeyen kadın sayısı da azımsayamayacağınız kadar fazla. ancak uzun süreli bir ilişkinin üzerine bir kadın evlenmek ister arkadaşım anlayın bunu.

kendi kız kardeşinize, kendi annenize ya da kızınıza yakıştıramayacağınız bir ilişki şeklini sevdiğiniz kadına yakıştırabiliyorsunuz. iki yüzlüsünüz ve bencilsiniz...
  • yemin ederim içim şişti. bıktım genellemelerinizden. biz bilmiyoruz sanki 'evlilik çok banal yeaaaaa, ben beraber yaşama taraftarıyım' triplerini. sen onu bi de babalara anlatsana? *komik misiniz, nesiniz. bu ülkede hangi kadın tam anlamıyla özgür ki acaba? bırak evlenmeden beraber yaşamayı, sevgilisi olmasa da tek yaşamasına rıza gösteren çok az türk babası vardır. o arıyor dedikleriniz, sırf özgürlüğüne kavuşsun diye bir iç koşullanmayla ilk değer verdiği erkekle dünya evine giriyor olmasın sakın? sizin bu baskılarınız yüzünden yani? bi düşünün siz bunu... utanmaz, arlanmazlar sizi. işiniz gücünüz genelleme *
  • çirkin değilse, 30 yaşına kadar hayatına hep sığırları almıştır. kendisine talip olan "iyi çocukları" görmezden gelmiştir. bir müddet sonra "iyi çocukları" başkalarına kaptırınca böyle mal mal ortada dolaşmaktadır. sonuç olarak: iyi olmuştur. daha da evde kalır inş.
  • vardır illa ki böyle hatunlar. ama genelleme yapmanız çok saçma.

30 yaşındayım. özel olarak koca aramıyorum. olursa bakarız. arayınca olmuyor zaten bunu gençken deneyim edip anladık.

kariyer yapıyorum. altımdaki elemanlara da çektirmiyorum. gayet kanka muhabbeti yapıyorum hepsiyle.

hayatıma giren çıkan adamın haddi hesabı yok. ama hiçbirinin doğru olduğunu düşünmediğim için, sırf evlenmiş olmak için evlenmedim. isteseydim, hayattaki tek amacım bu olsaydı onu da yapardım. ne olacak ki? ama amacım evlenmek değil.

mutlu olacağım, yanında bir ömür geçirebileceğim bir adam olmayacaksa ne diye evlenip hayatımı zindan edeyim.

sizin tabirinizle: (bkz: olursa ekime olmazsa sikime kadar)
  • kimse kusura bakmasın, var böyle bir kitle. kadınlar yaş ilerledikçe standartlarını bayağı aşağı çekiyorlar. ama makul bir nedenleri var. anne olabilmek. kadınlarda yaş ilerledikçe anne olma şansı azalıyor. malum yumurtalar, menapoz falan filan. burda sorulması gereken soru, anne olabilmek için bir öküzle evlenmeye değip değmeyeceği.

erkeklere giydirdim diye sizleri unuttuğumu sanmayın hanımlar. yaş ilerleyince bir öküze bile razı olan sizler, zamanında yok yere şımarıklık yapıp burun kıvırdığınız erkekler aklınıza gelince, pişmanlık duyuyor musunuz?
  • koca aramayı geçtim.

sevişecek adam bulamıyoruz sözlükte
  • facebookta,abisinin 2 yaşındaki erkek çocuğuna sarılarak ve dudakları öpücük atacakmış haline getirip büzüştürmek suretiyle sağ el ile victory işareti yapıp, fotoğrafa da " hayatımdaki teq erkek " yazması muhtemel kız.

2 yaşındaki çocuk üzerinden dünyaya mesaj vermek.hmm. ok
  • daha genç yaşlarda iken, tüm ilgi üzerindeyken, elindeki iyi adamın değerini bilmeyip ona siktiri çekip "nasılsa instagramda sik gibi resim paylaşsam en az 150 like alırım" mantalitesiyle elinde tuttuğu yedeklere yönelen kızın hazin sonudur. yaş arttıkça talep azalıyor kızlar.
hesabın var mı? giriş yap