• (bkz: mansur yavaş)
  • şu adama olan sevgim anlatılamayacak kadar büyük. içim içime sığmıyor. tanrının hediyesi.

ülkenin geldiği duruma karşı yine sevgi diyen başkanın twiti.
  • turkiye'nin yeniden raya girmesi icin bir an once cumhurbaskani olmasi gereken kisinin attigi twittir.
  • adam diyor ki cevap vermeye çekiniyorum..

ne büyük ayıptır ya şu adamın şunu söylemesi.

içişleri bakanı madem ki samimi söylediklerinde; adı soyadı belli olan bir adet kansız yavşağı hemen polise aldırmalı, sonra da hop hop hoplatmalıdır.
  • eskiden, toplumda infial yaratacak olaylar vuku bulduğunda veya toplumun çoğu tarafından önemsenecek bir olay olduğunda siyasiler için “bakalım demokrasi sınavıdan geçebilecek mi” denirdi, bu adam sınavı çoktan geçmiş şimdi çomarlara hem demokrasi hem de insanlık eğitimi veriyor kafalarına vura vura.

bütün kötülükler iyi suratına da girseler,
    iyilik yine de iyilik olarak kalır. *

siz hep iyi olarak kalacaksınız, bir umut bir ışık oldunuz insanlara hem de bu karanlık dönemde.
  • başkanım kusura bakma da, hepimiz ankara'ya taşınamayız. padişahsan gel ordunun başına geç. eğer biz padişahsak, söylüyoruz gel ordunun başına geç. cumhurbaşkanı adayı ol.
  • yani bu geyik sıktı biliyorum ama, şu andaki türkiyeye bakıyorum, birde mansur başkana bakıyorum. bu adam hakikaten bu ülkeye fazla.

ya da biz çıtayı öyle bir düşürdük ki (düşürttüler de denebilir) olması gerekeni görünce çölde su bulmuş kutup ayısı gibi bakıyoruz.

tanım : muhtemelen cumhuriyet ankarasının gördüğü en iyi belediye başkanı
  • ibretliktir. yeni türkiye'yi özetlemiş.
  • acaba diğer partililer dünkü yanıt karşısında kıza yapılan tecavüz tehditi ve işten atılması talebine karşın ne düşünüyorlar?
    üzerine bir seçilmiş başkanın yanıt vermeye korkuyorum gibi twiti hakkında ne düşünüyorlar?

acaba ne ara böyle bir ülkeye döndü burası ve sorumlusu kim diye düşünüyorlar mı?

bence hayır.
  • ankara büyükşehir belediyesi başkanı'nın gerekli cevabı cümle aleme verdiği sosyal medya paylaşımı.

kendisi yada danışmanları burayı okuyorsa lütfen dikkate alsın(lar):

"ancak bir tabak aşure isteyen temiz yüreklerin bile hedef gösterildiği bir ortamda sizlere cevap vermekten çekinir oldum."

lütfen iyilikten çekinmeyin, kötülerin seslerinin çok çıktığı bugünlerde elbet iyilik kazanacaktır.
hesabın var mı? giriş yap