şükela:  tümü | bugün
  • şüphesiz ki yumurta gibin bir göte sahip erkektir.

bacak boyu da 33 ve üstüyse eğer, girdiği her ortamda kadınların kaçamak bakışlarından nasibini alır bu erkek "maaşallah" nidalarıyla.
  • (bkz: aa bu benim lan)

edit: yok lan önce 34 şuan 33 oldum. ama zorlayarak 32lik eski kotumu giyebiliyorum.
  • bacak boyu da 33 ve üzerindeyse kemiklerin batıyor tepkisiyle çokça karşılaşan erkektir.
  • bir zamanlar 32 beden ve 36-38 kot boyuyla aa bu bendim lan. ama zaman geçip, giydiğiniz kotun beli boyunu geçince pek hoş durmuyor tabi.
  • ben bu insanlardan bayağı olduğunu tahmin ediyorum. 1.75 - 1.85 arası boydaki adamlar bunlar. körvdeler bunlar. gausun tepesinde. ama çoklar diye düşünüyom. cc olsun benim olsun diyosan bilemem tabi.
  • 32 beden 34 pantolon boyuyla bu benim.

28 yillik hayatimda hic kicim olmadi. ne zaman egilsem musluk tamircisi sendromundan kic catalini ortaya serdim.

arkadaslar cok sikayetci; taraftar islikliyor. ortam tatsiz.
  • bu baslığı görünce "ulan acaba ben de mi?" diye gidip gardroba baktım ki cidden benden bahsediliyormuş.

tanım: senin benim gibi erkeklerdir. başlık açmaya değmez.
  • (bkz: cin ali)
  • sevdiceğimin kot bedenidir,ortalama beden ölçüsüdür
  • ne yazık ki dahil olduğum topluluktur.

not: yıllardır kız arkadaşlarımın bayıla bayıla g.tümü ellemelerinin sebebi buymuş meğer. hayır yakında da askere gidiyoruz inşallah orada beğeneni çıkmaz.