• regl olmuş kadındır:)
  • hepinizi bir kadın yetiştirdi, çoğunun ablası, kızkardeşi oldu, halanız, teyzeniz derken bir sürü kadın tanıdınız. etrafınızdaki bir kaç namussuzu görmenizle nasıl bu kadar kadın düşmanı olabiliyorsunuz anlamıyorum. benim tanıdığım kadınlar, o parayı teklifi edenin dünyasını dağıtır.
  • bahsi geçen konuda cinsiyetin bir anlamı olduğunu düşünmüyorum, ortalama bir vatandaşın teklifi reddetme ihtimalinin olmadığını düşündüğüm gibi.
  • ben tek gecelik iliskileri bedavaya reddediyorum. kim 500 bin dolar veriyormus bunun icin? beni bul yigidim.*
  • allah'tan korkan kadındır. allah korkusu değil 500000 dolar, 500000000 doları bile reddettirir.
  • yoktur, olmasa da hiçbir erkek ayıplayamaz. hesap ödeyen kadınları öve öve bitiremeyen kuru götlüler o kadından hem cinsel ilişki hem de hesap ödeme bekliyorlar. sizin gibi kadının yediği pidenin parasını ödemekten korkan ama sevişme bekleyen kuru götlülerle sevişirken iyi ama??? adam yakışıklıysa, bela biri değilse kaçırmasın. hadi kuru götlüler. fazla konuşmayın.
  • 500 bin dolar verecek kapasite varsa bunda şimdi bedavaya vereyim 5-10 yıl sonra bundan 10 katını alırım diye düşünen kadındır.

c.ronaldo reyize yapmışlar, futbol çalkalanıyor
  • yoktur. ben reddederim diyen yalan söylüyodur.

hatta çoğu erkek böyle bir teklif gelir ise karısını kendi eliyle süsler gönderir*

hatta bir erkek olarak bana teklif edilse bir erkek tarafından, ben dahi reddetmem *
  • şu anki dolar kuruyla zor ya.
hesabın var mı? giriş yap