• amk ibnesi kesin, "imamoğlu kazandı, zafer kardeş halkların oldu" bilmem ne diye zırvalayacak, akabinde ysk seçim yenileme kararı alacak, akp'de seçimlere kadar bu ibnenin söylemleri üzerinden siyaset yapacak.
    hep aynı tiyatro amk yeter artık.
  • sinekten yağ çıkartma hesapları
  • ysk kararı öncesi manidardır.
    ulusalcı, milliyetci, muhafazakar cenahın tepkisini çekecek ve seçmeni konsolide edecek provokatif bir açıklama bekliyorum ben.

yukarda güzel denmiş, bu iste bi mit yeniği var gibi.
    stratejinize, tiyatronuza sicayim.

edit: ters köşe yaptı. 8 yıldır avukatıyla gorusturulmemis herif meğer. şimdi gorusturulup bi de çözüm süreci çağrısına döndürdü olayı.
    buna müsaade ettiklerinden anladigim: ya kürtlere gel gel yapıyorlar (bu durumda türkiye ittifakı goygoyunun kokusu çıktı yani)
    ya da arkada gel gel yapıyor ayağı çekip, kamera önünde posta koyacak, şekil yapacaklar
  • görüşmelerden sonra terör saldırıları arttı. günlerdir şehit haberleri ile canı yanıyor vatandaşların.

şehitlerimizin vebali bu kahpe evladı terörist başının avukatı ile görüşmesine izin verenlerin boynunadır.
  • bebek katili, orosbu çocuğunun her zaman olduğu gibi, birilerinin maşası ve güdümü altında hareket etmeye devam ettiğinin göstergesi olacaktır
  • bana bir bit yeniği varmış gibi geliyor. durduk yere açıklama yapmayacağını düşünüyorum. her şey hükumetin kontrolü altındadır, ne söyleyeceğini elbette önceden biliyorlar. o yüzden hükumetin yararına olmasa izin verilmeyecek açıklamadır.
  • küfür ediyorsunuz bence dikkat edin ortaklarınız alınacak seçim yenilenirse bir daha size oy vermezler.
  • (bkz: demiri soğutma zamanı)

istanbul seçim tekrarı hayırlı olsun.
  • hiç istemesem de çözüm 2.0 loading gibi duran olay. inşallah tvlerde megri megri dub step disco mix çaldığımız o kara günlere geri dönmeyiz bir daha.
hesabın var mı? giriş yap