• galatasarayın hak edip kazandığı maç. şunu da bana söylettiler ya, kutlasınlar şimdi 29 şubat misali.

o değil de galatasaraya yenilince napıyoduk lan?
  • herşeyden önce son zamanlarda imajı iyiden iyiye sarsılan türkiye futbol ligi için umut ışığı olan bir maçtır. bi derbide bi tane sert hareket olmaz mı hacı ya. alkışlamamak elde değil iki takımın futbolcularını da. taraftar da ayrı güzeldi. sahaya tek madde atıldı o da alex korner kullanırken atılan galatasaray atkısı oldu. keşke böyle hoş adetlerimiz olsa. bunların yanında benim için maç sonucu şunu ifade ediyor. (eziklikten de olabilir. buradan fenerbahçeli arkadaşlara selam ederim)

harbiden özlemişiz be !

güzel maç oldu sağolun. umarım fenerbahçe kümedüşmez ve umarım hep böyle güzel maçlar izleriz. galatasaray'ın kazanması dileğiyle tabi...bu kervana ben de katılayım diyorum, yazmazsam çatlarım heral: galatasaraylıyım.
  • galatasarayın fenerbahçeyi sürplase ettiği maçtır. bir fenerbahçeli olarak galatasarayı futbolu güzelleştirdikleri için tebrik ederim.
    bilicaya da birkaç ekleme yapmak isterim ama artık küfür etmekten yoruldum, benim yerime devam edenler olur mutlaka.
  • bekleyin geliyoruz diyenlerin fenerbahçe'nin son dakikada attığı golle 3 ün 1 ini alıp gittiği maç olmuştur.sahneyi eboue'nin açması da ayrı bir güzel oldu.fener zenci sever sonuçta.
  • günlerce konuşulacak maç.

adamlar maçı almış bazıları hala daha ''galatasaray'ın galibiyetine en çok lig tv sevinmiştir herhalde galatasaray galibiyeti arayacağız diye arşiv karıştırmaktan bıkmıştı adamlar'' diye konuşuyorlar.

not: beşiktaşlıyım.
  • çok kısa ve öznel* belki ama çok mutluyum lan...

(bkz: galatasaraylı sözlük yazarları/#26445355)
  • son yıllarda izlediğim en iyi maçlardan biri. belki galatasaraylı olmamdandır. bilemiyorum. ancak bir gerçek var; ortamlarda şanlı takımımın zarar görmesini, batmasını, çökmesini isteyen, bir afrika dere kurbağasının penguen götüne hasretliğinin vücut bulmuş hali olan bazı amınoğlu estebanların feci şekilde bozulduğu, hatta göt olduğu maçtır. biz göte göt deriz ciğerim. yapacak bişey yok.
  • (bkz: #26455319)

ben demiştim demeyi hiç sevmem ama bu maçın bu skorla biteceği çok açıktı. milan baros gününde olsa, volkan'da bu kadar formda olmasa çok farklı skorlarla da karşılaşabilirdik. fenerbahçenin bu kadar tutuk bir futbol sergilemesi de düşündürücü açıkcası. aziz başkan olsaydı bu maçı da satın alırdı*
  • bir fenerbahceli olarak galatasary'i tebrik ettigim mac. hicbir sey soyleme hakkimiz yok malesef su performanstan sonra. ama 6 yasindaki bir cocugu koysan bu takimin basina emre, cristian, selcuk 3 lusunu bir arada oynatmayacigina eminim. hele bir de stoch'u kulubede tutmak var ki aykut'a ne diyelim biz daha. adam 1 hafta once 2 tane yapistirmis, sen hala 3! on liberoyla cikiyorsun maca, stoch'u curutuyosun kulubede. bienvenu cakma bir sag kanat olarak oynuyo zaten. tamam alex dunyanin en iyi topcusu olabilir de alex'i ziya dogan bile tek forvet oynatmaz, bunu anlamiyorsak zaten isimiz var demektir.

e tabi 1319 gun falan bu da isin geyigi, galatasaray da sikilmisti biz de sikilmistik bu durumdan, degisiklik iyi geldi tabi.
  • (bkz: #26421962) hayatımın en güzel göt oluşlarından birini bana yaşatan maçtır.. alt biter dedim, fener yener dedim, galatasaray zor gol atıyo, pozisyona giremiyo dedim ama hepsini bana yedirdi sağolsun aslan parçaları.. eze eze yendiler.. helal olsun..
hesabın var mı? giriş yap