• en kötü galatasaray beraberliği ile sonuçlanacak maç. ytd
  • galatasaray underdog çıktığı maçlarda iyi reaksiyon veriyor. mental olarak çökmez, fahiş hata yapmazsak beraberlik çıkartabileceğimizi düşünüyorum.

lider olarak çıkarsak çok iyi gelecek bize.
  • final maçıdır. ama oyun kadrosu çok önemli. skor tutamadığımız açık bu nedenle gol ve goller atmamız gereken maçtır.
  • lazio karşısında galibiyet veya beraberlik alması hâlinde galatasaray grup lideri olacak ve 1/16 turuna direkt yükselecek.

kaybedeceği bütün senaryolarda ise lazio lider olacak, biz grup ikincisi olarak şampiyonlar ligi gruplarından üçüncü olarak gelen takımlardan biriyle şubat ayında 1/24 turu da denebilecek bir play off turu oynayacağız ki burada barcelona, sevilla, dortmund, atalanta gibi takımların bile gelme ihtimali var (dortmund, zenit ve sheriff garanti, diğer 5 takım haftaya belirlenecek).
  • lazio'nun kazanıp grup liderliğini alacağı maç. yatırım tavsiyesidir.
  • lazio bu maçı almak için hücum oynamak zorunda. marsilya ile aynı hatayı yapıp,kontradan gol yiyeceklerini düşünüyorum. galatasaray buradan en kötü beraberlikle ayrılır.
  • lok mos 3+1= 4
    oly mar 1+3= 4
    lazio. 3+x =4

denkleminde x i bulun.
    (bkz: swh)
  • galatasarayın kaybetmemesi gereken maç. ikinci olduğu takdirde şampiyonlar liginden gelecek takımlarla bir tur daha oynamak zorunda kalacak.
  • italya'ya turist olarak gidiş şu an mümkün değil diye biliyorum, yani ceza olmasa bile türkiye'den gidilemeyecek sanırım.
  • çok zor maç, lazio hücum hattı çok iyi, özellikle beklerde çok sorun yaşayabiliriz. anderson çok iyi ve atlet bir driblingçi, van aanholt için çok zor eşleşme, pedro ise yedlin için kötü eşleşme, en ufak boşluğa sızan, çok akıllı ve tecrübeli adam.

burada güven veren tek yer iskeletimiz, marcao- nelsson ve berkan merkez yaratmalarına kolay kolay izin vermeyecektir.

ön tarafta ise geçen maçta gördük lazio’ya karşı üretebiliyoruz. o maç şansla kazanıldı ama zaten oraya hiç gelmeden skoru almış olmamız gerekiyordu. bu maçta mutlaka pozisyonlar bulacağız ama bu mücadeleden feghouliyi kaldırmaz, ne olursa olsun orada morutan daha genç olması ve açık alanı değerlendirme konusunda biraz daha iyi olmasıyla ilk 11 olmalı.

beklerden sonra da maalesef taylan’ın vasat üstü falan değil iyi olmasını bekleyeceğiz.
hesabın var mı? giriş yap