• kuzenim ekolu
  • rezaletin sözlük karşılığı olabilecek bir rezalet. olur da bir gün araç alacak olursam volvo'ya bakarken bu başlık ve rezalet aklıma gelecek
  • volvo turkiyede artik eskisi gibi faaliyet gosteremiyor. hatta yetkili saticilarinda arac bile yok, siparise gore getiriyorlar, umarim sorununuz cozulur
  • ya rezaleti geç de ikinci entryde "artık asla volvo almam" diye bir cümle var gece gece güldürdü. bugüne kadar düzenli alıyor muydun be adam? kırma zeytin mi bu amk? bugüne kadar alıyordun da bu olaydan sonra volvo'yu boykot mu ediyorsun?

bu arada kuzene geçmiş olsun. okumadım yazıyı, haklıysanız mağduriyetinizin giderilmesini temenni ederim.
  • marka olarak zaten 3-5 tane araç satıyorlar. bir elin parmaklarını geçmeyen müşterilerini de böyle mağdur ederek ne yapmaya çalışıyorlar.

yetkili servis de bunu yaparsa bu insalar kime güvenecek?
  • "volvo yamulmaz", "volvo şöyle sağlamdır", "volvo içinde en son 1974'te biri ölmüş o da heyecandan kalp krizi geçirmiş zaten" gibi şehir efsaneleri ile satılan ford'dan hallice markanın yaşattığı mağduriyet.
  • hangi marka olursa olsun, artık bizim ülkeye karşı ikinci sınıf davranıyorlar rezaletler artmaya başladı iyice. geçmiş olsun yazarımıza.
  • volvo merkez duysa aracı meraktan çağırır ve bodrum servisine cezayı basar. (diye umud ediyorum)

volvo gibi imaja önem veren bir marka çinlilere geçtiğinden beri henüz bir yamuk görmemişti, sağlamlık algısı devam ediyordu .

hızlı ve mutlu bir çözüm bulur diye umuyorum, yada tahmin ediyorum.
  • rezalet puanım 0/10. rezalet başlığı açıp özel mesajla destek isteyecek kadar ezik olmak da değişik bi kafa.
  • motor garantisinin kaç yıl olduğu bilgisinin bu rezaletin çapını belirleyeceğini düşünüyorum.
hesabın var mı? giriş yap