• genel olarak çok güzel olan kızlardır.

edit: ''hatunlardır'' yerine kızlardır yazdım. arada 1 yaş fark olunca beğenmek suç oluyor galiba.
  • (bkz: hatun)
  • 1991 doğumlu kızların hatun haline geldiğini okumak şu an kahırdan saçlarımı beyazlattı.
    doksan birli hatunlar hala bebedir, hatta daha doğmamış olan hatunlardır.

(bkz: kisinin yaslandigini anladigi an)
  • öğrencilerin yüzde doksan beşinin lise hazırlık sınıfını atlayamadığı ülkemizde, hazırlıkta haftada otuz saat ingilizceleri on saate düşürülmüş ve giden saatler matematiğe, fkb'ye*** kardeş payı edilmiş olduğu için liseyi bu yıl biterecek olup, toplamda yine 12 yıl okumuş olacak, yeni sistemin vurmadığı hatunlar.
  • türkiye'de her yeni nesil eskisinden daha güzel*** bir şekilde gümbür gümbür geliyorken hafife alınmamaları gerekir. yalnız, türk kızları zeka olgunluğuna biraz geç ulaştıklarından ve hatun olmak için de olgun olmak gerektiğinden, on sekiz yaşına gelmiş olmaları hatun oldukları anlamına gelmiyor henüz (kadın sözlük yazarlarımızı çok ciddi bir şekilde tenzih ettiğimi belirtmeme gerek yoktur sanırım). bugün doksan birli diye küçümsediğiniz bir kızı yarın sokakta gördüğünüzde, "yahu sen hiç de doksan birli değilmişsin!" diyebilirsiniz. adımınızı ona göre atın (ama erkek yazarların de dış güzellikten çok ruh güzelliğine önem veren hakiki centilmenler olduklarını bildiğim için, kendilerini mental olarak tatmin edemeyecek bu hanım kızlarımıza mesafeli yaklaşmayı tercih edeceklerinden adım gibi eminim).

şunu da belirteyim eğer 2013'e kadar marduk gelip ebemizi falan sikmezse, sokaklarımız cıvıl cıvıl hatunlardan geçilmiyor olacak. nah şuraya yazdım.

yıllar sonra gelen edit: şaka maka 2013'ü yedik lan. ve evet, yeni nesil çok iyi.
  • şu anda 19 yaşındalar. bunu hesaplamak için hesap makinesi kullanmış olmam da benim ayıbım.
  • artık devir onların devridir.
  • arada kalmış, garip hatunlardır. ne 90lı hatunların güzelliği, ne 92lilerin çıtırlığı vardır. son 5-10 yıldır takip ettiğim kadarıyla türk kadınları, bir fabrika gibi, her 2 senenin birini çok iyi üretim doğururken, diğer sene sıçıp batırmaktadır! güzel verim alınan yıllardan biri ise, ne yazık ki, 1991 değildir =((
  • kendi etrafımdan biliyorum iyidirler hoşturlar da 92'liler gibi değillerdir. beraber okuduk bunlarla tabi. 19 yaşına gelmiş insanlardır.
hesabın var mı? giriş yap