• - yaşadığımız evrenin ne gibi harikalar barındırdığını daha önce farketmiş miydin fitnat?
    - ee, tabi. yani doğa falan gibi di mi?
    - gayet güzel bir noktaya temas ettin. evet, doğanın kendini yenileme çabasından bahsediyorum.
    - ormanlar, ağaçlar falan yani?
    - bittabi.. ve daha çok canlılar. en ufak canlı bile ne kadar büyük bir yaşam mücadelesi veriyor, farkında mısın?
    - ayy, öyle valla. bu böcekler, sinekler. başetmek mümkün değil.
    - ahahaha. yine çok güzel bir noktaya temas ettin. neden, çünkü soylarının devamlılığını garanti altına alacak şekilde hareket ediyorlar.
    - nasıl yani?
    - şimdi bu böcekler, hayvanlar falan, her ne kadar bizimki gibi bir akla sahip olmasalar dahi hayatta nasıl kalacaklarını ve soylarını nasıl devam ettireceklerini biliyorlar. zira genlerine işlemiş.
    - aslında çok akıllı bunlar di mi? arılar altıgen peteği nasıl akıl etmişler? allahın işi işte.
    - bu evrimin bir gereği aslında. allah, yaratıcı veya cosmos. her ne ise, en küçük canlı bile öyle dizayn edilmiş ki, en hassas sinirler ve alıcılar tenasül organlarında toplanmış.
    - o ne ki?
    - üreme organları tabi ki fitnat. yani üreme işi zevkli hale getirilmiş ki, türlerin devamlılığı garanti altında olsun. cinsellikten bahsediyorum. misal, tavşanlar, kuşlar, ne bileyim kedi köpek falan, neden bu kadar ürüyor?
    - neden?
    - çünkü aşırı bir zevk alıyorlar bundan. ellerinde değil. bizimki gibi sosyal ve toplumsal baskılara haiz olmadıklarından dolayı da serbestçe her istediklerini yapabiliyorlar. oysa biz insanların bu hakkı, bir sürü baskı ile sindirilmiş resmen. halbuki yeme içme gibi en temel ihtiyaçlardan biri bu.
    - hımm.
    - fitnat?
    - ne var ?
    - kötü durumdayım...
    - anlıyorum ben seni..
    - eşek siksem üçüz doğurturum diyorum, neden anlamıyorsun?
    - evlenmeden olmaz.
  • - pelin, koalalar var ya...
    - var burkay..
    - yilda bir, bilemedin iki kere sevisiyorlarmis..
    - ee, burkay?
    - ne sanslilar di mi?
  • - itü'de okuyorum...
  • u*: ee abi nedir şimdi senin olayın?
    t*: valla bilader, 6 aylık evliyim karım da 5.5 aylık hamile..
    u: ahbeabi, n'aptın ya hemen koymuşsun çocuğu? bekleseydin biraz.. ya da ne bileyim, kondom falan..
    t: kondom ne gözüm?
    u: prezervatif, kaput, lastik..
    t: boşversene sen kaputu prezoyu.. o kadın benim gibi abazadan çelik yelek giyse kurtulamaz..
    u: baba ben ben sağda ineyim, saygılar, hörmetler..
  • (bkz: teoman)
  • - ureme organim, amaci icinde veya di$inda, gercek ortamda hic test edilmedi...
    - nasil yani?
    - 31 cekmek haricinde tik yok... bomba yatiyor yani, hic infilak etmedi.
    - nukleer denemelere, testlere hayir!
    - greenpeace'ci piskopat kiza denk geldik amina koyim!
  • - inat naz hayatım şu duvardaki delikleri görüyor musun birtanem?
    - hangi delikleri sevgilim şu büyük derin delikleri mi?
    - evet güzelim, sana yalan söyledim, onları yapan ağaçkakan değildi, ben yaptım hepsini.
    - nası yani?
    - ayrıca ben hiç oduncuda çalışmadım. ellerimin nasır tutmasının sebebi balta değil.
    - hiç bişey anlamadım.
    - ya diyorum ki çocuğa hakim olamıyorum artık, dizginlerini tutmakta zorlanıyorum, bi koyversem kötü olacak haberin olsun.
    - hangi çocuk hayatım? kimin çocuğu?
    - ebenin inat naz ebenin.
    - aaaa ebemin çocuğu mu olmuş? ne zaman? hem ebem sana niye bırakıyo çocuğunu.
    - tamam inat naz, zorlama kendini daha fazla sevgilim. bir günde bu kadar beyin jimlastiği yeter sana. ben pes ettim en iyisi gidip ebeni...
  • - son ilişkimi köyde yaşamıştım ayten..
    - way.. çok folklorik..
    - folklorik evet.. horon teper gibi tepmişti beni..
    - nası yane?
    - tepti işte.. hala izi durur böğrümde..
    - ay ne diyosun bekircan..
    - ah karakaçan ah..
    - inanmıyoraam ya.. eşşek mi o dediiğin..
    - görsen eşek demessin be ayten, senden anlamlı bakıyodu yani öle diyim..
    - ay çok orcinalsin yaaaa.. vercem galiba sana..
    - eh.. ne? ciddi mi?
    - daaaaaaaarmişeeeemm..
  • yer: bir mühendislik fakültesinin önü.
    zaman: yakın geçmiş.

bir gurup mühendislik öğrencisi okulun bahçesinde voleybol oynamaktadır. oyun şu şekilde gelişir: birinci oyuncu topu alır, topa eliyle abanır ve top 30 metre havalanır. ikinci oyuncu topu alır; topa eliyle abanır ve top 30 metre havalanır. üçüncü oyuncu topu alır; topa eliyle abanır ve top 30 metre havalanır. dördüncü oyuncu topu alır; sakin bir ses tonuyla "arkadaşlar mühendis olduğunuzu etrafa bu kadar belli etmeyin" der ve topa eliyle abanır; top 30 metre havalanır.

grup kopar.
  • deniyorum. neyi deniyorsun diye soracaksınız şimdi. söyleyeyim. kadınsızlığı deniyorum. hayatım boyunca tadamadım bunu; açıkçası merak ediyorum. bu sürede pek çok güzel kadına "hayır" demek zorunda kalıyorum ve kalplerini kırmak beni derinden yaralıyor ama bu deneyimi yaşamaya kararlıyım. gerçekten de kadınsız yaşayan erkekler var. onların neler hissettiğini anlamak istiyorum. sevişmeden nasıl yaşıyorlar? bir kadının sunacağı hazları hiç tatmadan... o memeler, o kalçalar, bacaklar...o o ohşşş... karı bulun lan bana! çatladım lan abazanlıktan!

(a? hani deniyordun eşşoleşşek?)
hesabın var mı? giriş yap