• teremyağ reklamlarında görüp ismini aradığım ama bulamadığımdı.
    kaçak gelinler diye bir dizide oynayacakmış.
    burdan sesleniyorum;
    tebrikler.
    aşık olduğum 10.000'ci kadın oldunuz.
    bir adet bedava beni almaya hak kazandınız.
  • bugün yine inadına aşkın çekimi vardı. çekim günlerini de nasıl takip ediyorlarsa küçük kızlar geliyorlar devamlı, kimi saatlerce bekleyip gidiyor. kimi de fotoğraf çektirmeye ya da oyuncularla 2 muhabbet etmeye çalışıyor. bugün kızlar köşede beklerken açelya topaloğlu geldi, selam vb diyerek daldı kızların arasına. sarıldılar, gülüştüler, fotoğraf çekildiler. kızların oradan ayrılırken mutluluğu görecektiniz. bu ablamız diğer oyuncular gibi ego yapmamış, götünü kaldırmamış. helal olsun.
  • güldür güldür'de gördüğüm kadarıyla kendi saçı dışında her saç yakışıyor kendisine.
  • açelya’nın son verdiği röportaja denk geldim, kendisi “çok zor aşık oluyorum” demiş. merak ettim neymiş bu kadını çok zor aşık eden ve kim bu çok zor aşkı başaran diye.

şöyle ki, serenay aktaş ile samimi arkadaşlar, kenan acar ve serenay aktaş birlikte aşk yaşarken, serenay’ın en yakın arkadaşı açelya tarafından biricik aşkısı elinden kapılmış. çok zor aşık olurum ama kural tanımam, en yakın arkadaşıma bile madik atabilirim.
    zor aşklarında başarılar açelya!
  • güzel kiz. sikmisim oyunculugunu. hic birsey yapmasin, otur bütün gün izle.
  • eve düşen yıldırım da namık'a aşık, lys ye hazırlanan kızı canlandırıyordu..
  • kadın komple çok güzel yahu.
  • o kadar sevimli o kadar şeker ki
    ne yaparsa yapsın
  • türkiye'nin en sevimli kadını yarışında ayça eren'in tahtını cemre baysel ile birlikte zorlayabilecek şipşirin hatun.
  • yaz dizilerinde abartı rolleri oynamak için biçilmiş kaftan. iyi ki bir hızlı konuşabiliyor başka rol vermeyin aman ha!
hesabın var mı? giriş yap