• hiçbir şey yüksek enflasyonun getirdiği stres kadar zararlı değildir.
  • peynir yerine tofu yiyelim kampanyasını başlatması muhtemeldir.
  • türkiye tarihi bu güruh kadar hainini görmemiştir.
  • sizin kadar zararlı değildir merak etmeyin.
  • eminim kediye ciğerin mundar olduğunu da bunlar ikna etmiştir. bu gazeteyi okuyanların bir çoğu derin nefes almıştır, zararlı bir maddeyi tüketmedikleri için.
  • bu durumda yararlı olan bir hayvansal ürün yok sanıyorum. dünya tarihinin gelmiş geçmiş en...kağıtımsı şeyidir.
  • a haber çıkar, "marketlere çocuklarınızı götürmeyin" der, bu dinci gazete de böyle buyurmuş. neymiş efendim, bunlar tasarruf yöntemleriymiş.

bunlar algı yönetiminde başarılı değiller ve ne yapacaklarını sapıttılar.
  • akit gazetesi tam anlamıyla troll bir oluşum olduğunu kanıtlamıştır.

şimdiye kadar şüpheli idi troll oldukları ama artık eminim. basının en büyük trollu ödülü bunlara verilsin. zaytung maytung sen avucunu yala...
    ya adamlar şu yazıyı gazeteye koyarken anıra anıra, karınlarını tuta tuta gülerken sandalyeden düşmüştür, benim gözümde öyle canlanıyor trolluk seviyeleri...

ekleme: boşuna tiklamayin, ben gittim baktım meraktan. özetle diyor ki kalorisi yuksek olduğu için kilo alırsınız, tuzlu peynir tansiyon yapar, yağlı da bu meret kolesterolunuz yukselir. laktoz intoleransiniz varsa gaz yapar karnınız şişer, toplum içinde zart diye gaz kaçağı yapar rezil olursunuz, aman diyim.

--- spoiler ---
    gunluk peynir tuketiminize sınırlamalar getirmeniz ve hatta tamamen kesmeniz durumunda kilo verme hızınızın nasıl artacagına inanamayacaksınız.
    --- spoiler ---
    burada da nasreddin hoca'nın eşeği fıkrasına atıf var. hoca her gün bir öncekinden daha az saman veriyor eşeğe, bir gün bakıyor ki hayvan eşek cennetini boylamıs. ya vah vah tam alisacakti açlığa, ömrü vefa etmedi eşeğimin diye üzülüyor. maduro diyeti gibi bir şey...
  • (bkz: peynirin zararlarından hala bahsedilmemesi)

daha geçen gün başlığını açtım, demek ki geri kalmayıp bahsetmişler. yarın öbür gün a haber falan da bahseder. bunların huyunu biliyoruz çünkü. milleti kandırmak için ellerinden geleni yaparlar.
  • nasıl bir akit dönemidir bu, anlamak mümkün değil
hesabın var mı? giriş yap