şükela:  tümü | bugün
  • çeşme'nin en ünlü beach klübüne gidip "yakalanmışlar" yerseniz.

yemeyiniz dostlar, yemeyiniz ahali.

bu ülkede ünlü olmak bikiniyle reşit olmadan 30 yaşında bi adamla samimi pozlar vererek spekülasyon oluşturarak yapılacak kadar kolay olmamalı. kime ilgi gösterirseniz onu yüceltirsiniz.

o yüzden ilgi göstermeyiniz.

hatta bu başlığın bile reklam olduğunu düşünüyorum.
  • ülkemizde sıradan bir olay. ama bu olay sadece bu kız bir şekilde ünlü olduğu için bir takım beyinlerin ilgisini çekiyor. ya da bu kız şort giyebildiği için falan. bilemiyorum artık.

ha bana sorsalar ben tasvip etmiyorum hiçbir şekilde. ama kız da zaten geçen gün sevgili değiliz dedi. yer miyiz? yemeyiz. ama sonuç olarak adamın, kızı kötü emellerine alet ettiğine dair bir kanıt yok ortada. o yüzden adli olarak bir şey yapılabileceğini sanmıyorum. bilirsiniz belki; kanıt olunca da pek bir şey yapılmıyor zaten. ensarı gördük.

yalnız şöyle bir şey var;

zaten yargılarınızın değerlerinizin içi şimdiye kadarki çocuk gelin haberleriyle, çocuklara tecavüz haberleriyle boşalmadıysa feministlerin çok da yapabileceği bir şey yok. kafanız o konuda rahat olsun.
  • evlilik büyük bir sorumluluk ve ciddi bir karardır. ailesinin, yada kendinin onayı olduğu söylense bile kanunen reşit olmayan birinin evliliğine toplumun hassasiyet göstermesi doğrudur. 15 yaşındaki bir çocuk senet imzalayıp borca girebilir mi böyle bir düşünün.
    aleyna tilki'nin durumunun ise bir bağlayıcılığı yok kiminle isterse onunla sevgili olur. istediği kişiyle sevişir istediği kişiyle tatil yapar. özel hayat bir kimse karışamaz.
  • (bkz: gözlerini kaybetmek üzere olan simay bebek)

bu çocuk kör olma tehlikesi ile karşı karşıya. ülkenin derdine bak.

bıktık aleyna'dan da, şarkılarından da.

ulan şu aleyna'nın yüze 1'i bu küçük çocuk için konuşulsa, çoktan iyileşmişti simay'ın gözleri.
  • medeni kanun'un velinin izni ile evlenmesine cevaz verdiği yaşta yapılan ve yadırganan tatildir.

evet, azıcık okuyun. 17 yaşında evlenmek velinin izni/rızası ile mümkündür.

21. yy.'da evlenmeyi falan fulun geçtim; reşit olmasa da istediği gibi sevgilisiyle gezer dolaşır. sevgilisi değilse de sıkıntı yok. size ne amına koyim.
  • durumu biraz değiştirelim.

burada bu kızı yerden yere vuran heriflere aynı yaşta bir kız ilgi gösterse, gidip sevişirler. kimse bana "hayır, alakası yok" demesin, hayatınız çok yolunda gitse zaten bu sikik sözlükte takılmazsınız.

kızın yaptığı müzik tırt olabilir, yeterince olgun düşünmüyor olabilir (ki bu çok doğal), 30 yaşında bir adamla takılıyor olabilir. binlerce şey olabilir. bu bizi alakadar etmiyor. bu kızın linç edilmesinin bir nedeni var; kıskançlık.

siz o yaşta o parayı kazanmamış, o kadar ünlü olmamış olabilirsiniz. ben de olmadım ama bunu dert etmiyorum. bırakın, rahat olun. isteyen istediğini yapsın, hoşunuza gitmiyorsa görmezden gelin. daha güzel bir hayatın temel prensibi bu.
  • kendide fotoğrafını paylaşmıştır.
  • bu kız britney spears gibi darmadağın olunca ne olacak?

ceplerini doldurmak için, gündemi bizzat yaratmak için, reklam yapmak için bu kızı kullananlar gelip yardım edecek mi?

bu kızın çevresinde bir tane akıllı insan yok mudur? bu ne kadar rezil bir şöhret yönetimidir?
  • (bkz: sana ne)
  • "ee sonuç? sana ne sayın amına koyduğum" dediğim olaydır.
    başlığa bak amk.