• ağızda güzel bir tat bırakan gerçektir.
  • almanlara köylü topluluğu diyecek adamların çıkmasını sağlamış gerçek. bir dayanağınız var mı adamların köylü toplumu olduğuna, yok. almanların şu dünyaya verdiklerini sömürü ile ayakta kalmış imparatorluklarla, 19. yüzyıla kadar birbirini yiyen "özgürlükçü" birleşiklerle karşılaştıranların, hele almanların yaptıklarını yahudilik gibi din merkezli bir anlayışa yamamaya çalışanların özal zamanında nesli tükendi diye biliyordum.
  • (bkz: yiğidi öldür hakkını yeme)
    bizim insanımız alıngandır, genelleme yapmayayım o yüzden. kendi adıma konuşacak olursam, benden üstün oldukları kesin.
    bu sadece bir durum tespitidir; onlara beni aşağılama, öldürme hakkı vermez.
  • kendini üstün ırk sanan bir başka grup olan yahudilere soykırım yaparak, vasıfsız elemanlarını ölene kadar işçi, vasıflı ve akademisyenlerini de karın tokluğuna ölene kadar köle gibi kullanmış.

bunun kendilerine sağladığı avantaj ve amerika'nın marshall planı ile endüstrileşme ve mühendisliğe yönelmiş bu sayede bugünkü almanya haline gelmiş bir ülkeden bahsediyoruz.

halen alman sandığınız onlarca firmanın organizatörü, yöneticisi almanlardır çünkü robot gibi yetiştirilmişlerdir ve bunu çok iyi yaparlar ama sahipleri amerikalı yahudilerdir.

ben üstün ırk üstün millet denildiğinde böyle bir hayal kurmuyorum.
  • (bkz: kapıları kapanırken tok ses gelen ülke)
    almanlar hojdur ama benane
  • cografi kosullari nedeniyle, surekli kendini gelistirmek zorunda olan herhangi bir ulkede yasayan irkin ustun olmasi gibi bir onermeye yol acacagindan, ustun olma tanimi da bu ikinci onerme nedeniyle anlamini yitireceginden, paradoks olarak tanimlanabilecek eksik ogeli bir cumle.
    zira, her tur kara parcasindan binlerce mil uzaktaki bir okyanus adasinda yasayan bir irk, kendini gelistirmek zorunda birakilmadigindan; durduk yere uzaya fuze gonderme fikriyle ortaya cikmazlar.
    ıngilizce klavye kullanma sorunlulugu nedeniyle, anlami guclendirecek bazi kelimeler cikarilmistir.
  • aynısını yahudiler de iddia ediyor...
  • (bkz: #74057920)
  • bizim türk kardeşlerimiz gibi dünya göçmenlerinin çoğu savaş sonrası oraya göçmeselerdi almanya şu an slovenya kıvamında takılan bir ülke olurdu. bu sebepten üstün ırk dediğin , kafadan kırık bir diktatörün peşinden gidip rusyaya saldırmayı gerektirir ise biz üstün ırk’ın kralıyız:) hüloooy!
hesabın var mı? giriş yap