• üye olmadığım halde bana tanıtım mailini göndermeleriyle tanıdım bu siteyi. normalde huyum değildir ama expresso makinasını görünce bi bakayım dedim, ne var ne yokmuş. sitede şu anda 80tl ye satılan expresso makinası internette 65tl ye bulmak mümkün. sadece spammer değil aynı zamanda kazıkçılar da. itibar etmeyin.

edit: öğrendiğim kadarıyla doğan medya grubu iştirakı olduklarından zamanında onların mail listine mailimi kaptırdığım için gelmiş mail. keşke kendilerini tanıtsalardı gerçi. geçen bi mug aldım, vaktiyle geldi. ilginç ürünler olabiliyor aslında.
  • "tarz" olarak diğer leş alternatiflerine göre açık ara önde olan alışveriş sitesi.
    yoğun bir şekilde kullanıyorum, bir sıkıntı ile karşılaşmadım.
  • 25 tl hediye çekiyle üyelik teklifi gelince mailime hemen atlayıp alışveriş yaptım. yastık, yorgan ve nevresim takımı almıştım çok uygun fiyata. üzerinde yazan tarihten çok daha erken kargoya verdileri ve elime çok çabuk ulaştı. fakat nevresim takımı çıkmadı gelen kargodan. bunun üzerine telefonla iletişime geçtim. telefonu elime alırken çok umutsuzdum. çünkü bu tarz sitelerde müşteri ilişkileri pek iyi olmuyor. fakat hemen telefonu açtılar ve problemimi çözeceklerini belirttiler. o günün akşamı tekrar arayıp bir yanlışlıktan ötürü takım'ı unuttuklarını ve en kısa sürede yollayacaklarını söylediler. 2 gün sonra o da elime geçti. genel olarak memnun kaldım.
  • kesinlikle alısveriş edilmemesi gereken site.alışveriş yapıp ödemeyi yapana kadar teslim tarihini hiç bir yerde söylemiyorlar.sende böyle bir uyarı olmadığı için stoktan gönderiliyor zannediyorsun.ödemeyi lüpleyince diyorki 20 gün sonra tedarik edeceğiz , hepsi gelince en erken 20 gün sonra gönderiririz.kardeşim parayı alırken neden söylemiyorsun dediğim site.
    bu ülkede e-ticaret sitelerinin neden uzun soluklu olmadığını bir daha anlamış oldugum uzak durulması tavsiye olunan sitedir kendileri.
  • tamam genelde güzel kampanyalar oluyor burada. işte ben de onlardan birine aldanıp alışveriş yapma gafletine düştüm ama gel gör ki ürünün kusurlu gelmesi yetmemiş gibi (ki eğer paketlemeden önce kontrol ediliyor olsa farkedilmemesi mümkün değil. taşıma sırasında olması ise imkansız) an itibariyle iade edeli tam 1 ay olmasına rağmen herhangi bir geri dönüş yapılmadı. bu süreçte en az 7 kez müşteri hizmetlerini aradım hep aynı terane... dönücez dönücez... kesinlikle bulaşmayın, iade ya da değişim gibi bi talebiniz olduğunda canınız cok sıkılır.

edit: ertesi gun cozduler sorunu, hatta ayni siparis ile aldigim diger urunun tutarini da iade edip, 'hediyemiz' dediler.
  • mastercard e-fest'e katılmış internet sitesi.

http://ush.re/wneh
  • tedarikçi firmadan kaynaklanan bir problem nedeniyle temin edilemeyen ürünleri hakkında bilgi verip özür dileyen, ödenen miktarı işlem yapılan kredi kartı hesabına iade eden alışveriş sitesi.

normali de bu zaten ama bu işlemleri yaptırabilmek için defalarca arayıp, e-mail vs atıp günlerce günlerce uğraşmadım en azından. yine de iyi bir şey.
  • dikey pazarda yeni bir marka.
  • evimin bir çok ürününü bu siteden aldım. ilk siparişlerimde hiç bir sorun yaşamadım ancak 10 eylül'de vermiş olduğum 6 parçalık ürün hâlâ daha gönderilmedi. defalarca şikayet içerikli mail attım, nerdeyse her gün ürünlerimin durumunu sorgulamak için aradım, geçen hafta sipariş numaramın silindiğini ve yeni bir sipariş numarası ile 5 ürünün tekrar tedarikte olduğunu gördüm. hiç bir şekilde bana bilgi verilmeden ve ücret iadesi yapılmadan tekrar sipariş hazırlanmış. konu ile ilgili attığım maillere cevap gelmedi, telefon ile konuştuğumda da "en kısa sürede cevap vereceğiz" diyerek telefonu kapatıyorlar. ürünlerim teslim edilmedi sanırım teslim edilmeyecek de. hiç kimseyi muhattap olarak bulamıyor olmak da cabası.
  • sahiplerinin* hepsiburada.com'un da sahibi olduğu düşünülürse aynı hizmet anlayışını buraya da yansıtmalarına şaşmamak gerek.
    tek artısı bunların daha pek müşterisi olmadığı için müşteri hizmetlerine ulaşmak mümkün oluyor. en azından siparişi iptal edebiliyoruz.
hesabın var mı? giriş yap