• (bkz: chainard dur allahını seversen ortalık karışık)
    31 çekerken bulduğun linkleri başka bir gün "işte batının ahlaksızlığı" diye paylaşırsın.
  • hüseyin çelik ne zaman ingiltere'de bakan oldu lan?

(bkz: kimseye karıştığımız yok ama bu çok aşırı)
  • ingilterede türkiye esintileri...
  • kimsenin sikinde olmayan durum.

@3 harika sikertmiş, içinde gezdirmiş o ayrı. yürüyedur.
  • 44 yasindaki bir kadinin giydigi kiyafete gelen tepkidir. elbise guzelmis de ben kadinin yasina takildim. tas gibi maasallah. nasil beceriyor 25 yasinda kalmayi bir bilen varsa yesillendirsin.
  • ingilizlerin yavaş yavaş müslümanlığın faziletine erdiğinin belirtisi. allahtan ki müslüman ülkeler bu hususta çok hassaslar. böyle namussuzluklara müsaade etmiyorlar.
  • (bkz: aman da aman)
  • chainard adındaki yazarın eksisozluk'u forum zannettiğini kanıtlayan başlık. arkadaş ilk sayfadaki 10 entry'den 5'i bu adamın. format donanım haber'e döndü de bizim mi haberimiz yok?
  • haberde yazdığına göre 59 kişi ıtv'ye şikayette bulunmuş,şikayetleri okuyunca da bizdeki üslup yerine çocuklar için ugunsuz olabilir,o ne hal önünü biraz kapasaydın ya tatlım şeklinde uyarılardan ibaret.zaten daily mail de bol bol resim kullanarak şikayetlerden çok ablayı güsel bir şekilde afişe etmiş. sanırım iyi bir saha araştırması ile bu ve benzeri yüzlerce haber bulunabilir de bu bizim meselemiz değil ki;

birincisi bana ne ingilteredeki bir yarışma programını naif üslupla şikayet eden ingilzlerden,bizde bunun çok azı dekolteler için bakan yorum yapıyor. söz konusu haberde konu hakkında yorum yapan ya da o kuruma ceza kesilecek diye köpüren bir yetkili beyanı görmedim zaten ablanın ikinci olayı sanırım rating için ablanın fiziğininde puan değeri var.

ikincisi madem bu kadar ahlaklı ve çocukları seviyoruz 11 yaşında çocuk gelinleri engellesenize anayasa mahkemesi bugün bu işin önünü açacak karar aldı ,artık imamlar istedikleri gibi nikah kıyacaklar resmi nikah şartı kalktı,hoş zaten takan olduğunu sanmıyorum ya.

ve bir de ahlak sadece cinsellikten ibaret bir şey değil ki, yolsuzluklar gırla giderken iki metre bezle uğraşmak komik değil mi .
  • 44 yaşında mıymış..... vay arkadaş batının genlerini de almak lazım galiba.
hesabın var mı? giriş yap