şükela:  tümü | bugün
  • tecavüz ve şiddet olaylarının artma sebebi başlığına "dinsizliğin artışıdır" yazan muhteşem insan.

aynı zamanda atatürk düşmanı ve her kötülüğü dinsizlikten dolayı ortaya çıktığının sanan tuhaf birisi.

(bkz: 12 mayis 2016 ensar vakfi tecavuz skandali)
    (bkz: 90 yillik enkaz ensar vakfi ve 45 cocuga taciz)
    https://tr.wikipedia.org/…ar_vakfı_tecavüz_skandalı
  • entrylerini severek takip ettiğim bir çaylak. ekşi sözlük'te doğruları savunan az sayıdaki insanlardan birisi. yakın zamanda yazar olmasını bekliyorum.
  • bu arkadaş bir kaç entryimi favorilemis sagolsun ben de onun yazılarını inceledim hemen hemen düşüncelerimiz aynı allah azze ve celle yardımcısı olsun.
  • yavş-aktroll
    (bkz: engelle)
  • atatürk düşmanı olduğundan şüpheleniliyor. yukarıda birisi aktroll demiş. eğer öyleyse, bu ihtimal arşa çıkar.
  • kadınların özgürce eğitim alıp istedikleri sanat dalıyla uğraşmasına, özgür bireyler olarak yetişmesine karşı olduğunu dolaylı olarak beyan etmiş, gerici (hakaret değil gerçekten gerici, kendisi söylüyor), orta çağcı düşünce formlarını savunan kişidir. bkz. #89044263

yukarıda referans verilen entry'sinde "neden balerin olacak birinin okumasi bu kadar onemli? batili yasam tarzina ait her boktan sey, modern olan her zirvalik, neden bu kadar onemli?" yazmıştır.

"moderniteye karşıdır" desem, şimdi bana mesaj atar bu, "sen beni çok yanlış anlamışsın ben demokrasi mavzeriyim" diye.
  • bu beyinsiz.
    not: tanımdır.
    bu beyinsiz bir başlığa aynen söyle yazmış: allahın hangi tanımı onun yokluğuna delil olabilir
    ben kendisine mesaj atamadım. çünkü kendini akıllı sanan bu mal bu iletişim yolunu kapatmış.
    sanırım sadece vahiylere açık
    bu eşek demiş ki "allahın varlığını nasıl inkar edebilirsin"
    şimdi kuranda geçen allahın 99 isminin tamamının neden arapça olduğunu (allah arap değilse eğer) açıklarsa ben allah'a inanmaya burada başlayacağım
    aksi durumda allahın bir arap yalanı olduğunu kabul etmesini bekleyeceğim
    bu eşeğin insanlık alemini aydınlatması hikayesini de buradan aktarmaya devam edeceğim
  • bana senin gibi bir çomar mesaj atmasın diye engellisin bismarc.

daha cümle kurmaktan aciz, 10 iq'luk bir ilkel bir primatsın.

cevap
  • allah’ın isimlerinin tamamının arapça olmasına gerekçe olarak allah’ın isimlerinin tamamının araplar tarafından verilmiş olmasını göstermiş
    bu konuda hem fikir olduğumuzdan haberi bile yok
    allah’ın farklı dillerdeki isimleri de olduğunu iddia etmiş
    kanıt olarak da odin’i, zeus’u şiva’yı vb... göstermiş
    buradan sonrasına girmiyorum
    bu derece akıl tutulması
    pes!
  • sen geri zekalı mısın bismarc?

yazmayı bilmeyen adamdan okuduğunu anlamasını bekliyorum.

allah aşkına islam'dan uzak dur ve olduğun gibi, bir dinsiz olarak yok olup git!