• ümit özdağ'ın ahmet davutoğlu'na yaptığı çağrı cümlesidir.

video
  • ya herkes bir üstü kapalı konuşmalar peşinde. yok şunu biliyorsun açıkla yok şunu sen anlat. ulan neyse derdiniz çıkın söyleyin öğrenelim biz de. biri çıkar insan içine çıkamazlar bildiklerimi anlatsam der öteki vallahi türkmenlere gitmiyordu o silah der diğeri bilmem ne yeter ulan illallah. simülasyonda mı yaşıyoruz nedir abicim
  • ne laga luga yapıyorsun hocam? samimiysen çık bildiğini anlat sonra da davutoğlu'na söylediklerim yalan mı? diye sor. bu siyasiler hep böyle.
  • evet, ahmet davutoğlu’nun bu bombalamanın oyları pozitif yönde etkilediğini açıklayan talihsiz bir röportajı bile vardı.
  • koalisyon ortağı arama sürecinde yaşanan kaos ortamının baş mimarlarından olan ahmet davutoğlu da günü geldiğinde hesap verecektir.
  • ''o bombanın oraya nasıl geldiğini sen biliyorsun.bunu bildiğini de ben biliyorum''
    .şimdi özdağ,davutoğlu'nun bildiğini iddia ediyor ama kendisinin de bilip bilmediğini ile ilgili bir şey söylemiyor.davutoğlu'nun bildiğini kimlerden duydu,kaynakları güvenilir mi?
    acaba davutoğlu'nun bildiği şeyi,kendisi de biliyor mu ? biliyorsa neden davutoğlu'nun açıklamasını istiyor da , kendisi açıklamıyor ?

hiçbir siyasetçiyi sevmiyor , hiçbirisinin bizim iyiliğimizi istediğine inanmıyorum.hep böyle üstü kapalı konuşmalar.net olan adam yok
  • -ahmet davutoğlu'nu beklemeden-, ümit özdağ'ın cevaplaması gereken sorudur. zira, cevabı biliyor gibi sormuş.

öte yandan 109 kişinin hayatını kaybettiği terör katliamına dair bir şeyler biliyorsa; bunu siyasi maksatla kullanması yerine, açıklaması daha isabetli bir karar olmaz mı? neticede 109 insan öldü.
  • demek ki umit ozdag da biliyor. o zaman buyursun aciklasin ve yalansa davutoglu veya akparti adina birileri cikip inkar etsin.

milletvekilisin, dokunulmazligin var. boyle bir dokunulmazligi olmadigi halde canan kaftancioglu daha cesur davraniyor.
  • klasik bir 'konuşursam yer yerinden oynar' tehdididir. geçiniz.
  • otogar ile tren garını karıştırmış. davutoğlu'nu da başkasıyla karıştırmasın?
hesabın var mı? giriş yap