• bugüne kadar zorla da olsa ankara'da; otelde, kırda, düğün salonunda, sokakta olmak üzere onlarca düğünde bulunduğumdan katilmadiğim ve saçma bulduğum önerme.

edit: başlık başa.
  • mamak komple ilce olarak dugun salonudur. sezon acildiginda evinizin bir balkonundan kasap havasi bir balkonundan cifte telli diger bir balkonundan ise damat halayıni görebilirsiniz. dugun yapacak yer yokmuş. peh. at iki masa sandelye sokaga kim bilecek mk. bir de seçim şarkısının hoparlörleri yirtarcasina fırladıgi sikindirik seçim arabaları. vallaha tam şenlik alani.

(bkz: sene 2015)

debe editi: (bkz: minik gülce için yardım kampanyası)
  • (bkz: cadde hare)
  • gölbaşı'ndan haymana istikametinde 5-7.km civarında birçok düğün salonu mevcut diye hatırlıyorum. 2007 ve 2011'de biri amca oğlu biri dayı oğlu iki kuzenimin düğünleri orada olmuştu. mekanlar da gayet güzel, şık, elegant idi.
  • ben olsam hazır vekillerin işgalinden kurtulmuş iken gider tbmm de yaparım. ne yani o kadar kavgaya şahit olmuş koskoca meclis benim dugunume de şahit olsun. hem o ceylan derisi koltukları hangi otelde bulurum.
  • ankara'yı bilmeyen çocuk lafı. otel yokmuş kır düğünü yokmuş. bentderesinde oturuyosan ve ordan hiç çıkmadıysan bilmezsin tabii. yazık.
  • hilton sheraton falan buralarda da olur
    misafirlerinizi karides kokteyllerle cafe de paris soslu bifteklerle agirlayabilir hazir kesenin agzini acmisken mfo yu falan da ekstra 40bin ile cagirabilirsiniz. insan bi kere evleniyr
  • yuh dediğim başlıktır. millet köyde, dağda bayırda düğün yapıyor birileri koskoca ankara'da düğün yapacak yer bulamamış. konya ovası yeter mi yoksa daha büyük bir yer mi baksak ? ha ''her gün para sıçıyorum bunları harcayacak kadar lüks bir yer arıyorum'' diyenler için de ''hayat bu belli olmaz o sıçtığın paralar bir gün lazım olur saklasan iyi olur'' diyesim var.
hesabın var mı? giriş yap