• son yıllardan kasıt son iki yılsa doğrudur.

yoksa gs, juve'yi eleyeli birkaç yıl oldu yahu. el insaf.
  • 2 mac kazandık diye bunu diyorsan sinan sen de küçük adam olmuşsun yazık .gündem değiştirmek için söylenen saçma sapan holigan varı söylem
  • sinan engin gibi birinin laflarına ciddi ciddi cevap veren aklıevveller var, çok acayip. düşünsene galatasaraylı dostum, abdürrahim albayrak'ın açıklamalarına böyle cevap veriyorlar, gülmez miydin?
  • nezih dört büyük takım taraftarına!

lütfen şu tür demeçleri ciddiye alıp, ciddi ciddi cevaplar vermeyin. gerek yok. zaten aklı başında ve fanatik olmayan hiçbir beşiktaş taraftarının böyle bir iddiası yok. sadece oynanan güzel oyundan keyif alıyoruz iki buçuk senedir. haliyle isteğimiz gidebileceğimiz yere kadar gidebilmek. çünkü doğru yoldayız ve bunun farkındayız.

siz prim veriyorsunuz aptal gibi bunlara.

tanım: komik bir açıklama. buna ciddi cevap veren rakip takım taraftarları bu açıklamadan da komik.

edit: imla.
  • çok ciddiye alınmaması gereken fenerbahçe sempatizanı bir troll’ün beyanıdır.

not: siyahbeyaz.
  • asker dağda bir tane nal bulmuş. "üç nal bir at daha bulursam süvari olucam" demiş.

söyleyeceklerim bu kadar.
  • sizin ben ufacık vizyonunuzu sikeyim. çok özür dilerim ama cidden sikeyim.

öncelikle, artık ne lan? bundan önceki avrupa fatihi hangisi? galatasaray mı? fenerbahçe mi? senelerce avrupa futbolunu egemenliği altına almış bir futbol kulübümüz vardı da, artık bayrağı beşiktaş mı aldı? lan yok ki böyle bir şey? yok. kendi kendimize gaz vermeyi çok iyi beceriyoruz. boktan bir gazetenin, boktan bir manşetiyle bile gaza geliyoruz. yok olm fatih falan. yok amına koyim.

barça, real, manchester united, psg, milan, inter, bayern, dortmund gibi kulüplerin seviyesine kilometrelerce aşağıdan bakarak avrupa fatihi olunmaz. bir sene şansa kadere kupa alıp veya çeyrek final oynayıp ertesi sene sikimden bir takıma eleniyorsan senin gibi fatihi sikeyim ben.

devamlılık.. önemli olan bunu sağlamak. barça ve ral madrid kendi aralarında bu meseleyi çözemiyorken, sen ne sikimi yemeye kendine avrupa fatihi diyebiliyorsun?

oynayıp durun kendi aranızda amk. siktiğimin vizyon yoksunları.
  • izlemedim; ama o stüdyoda rasim ozan'in "ooooooooooooo" demesi kulagimda cinladi yemin ederim.

: goygoy cümlesi.
hesabın var mı? giriş yap