• çok açık şekilde yapılması gereken, halkı kin ve düşmanlığa sevk emek ve ülkeyi bölmek suçundan cezai işlem başlatılmasıdır. hukukçu arkadaşlar daha iyi bilirler, çok karışmak istemem. ancak dağdaki teröristten farkı olmayan bir beyandır.

sen birlik ve beraberliğe en ihtiyaç duyulacak zamanda kalkıp senin için hayatını kaybeden birine bu şekilde konuşup, bir de üzerine ülkede ciddi nüfuzlu bir topluluğu tahrik ediyorsan, pkk'lıdan farkın kalmamıştır demektir. nitekim pkk'lı da ülkenin belirli bir tarafını tahrik ederek, bölücü emel peşindedir.

tabii ülkemizde yine cezai işlem yapılması muamma bir hareket olsa bile gerçekleri yazmak boynumuzun borcudur inancını taşıyorum.

tanım: son derece çirkin ve seviyesizce bir paylaşım.
  • yorum yapmaya bile değmez bir geri zekalının beyanı. hukusi paşa kim amk?
  • halkı kin ve düşmanlığa sevk etmek mi? yahu bırakın arkadaşlar!

herhangi bir kamu ya da yüksek bir mevki görevlisi olsa 3 sene içinde terfi alacak kapasitede olan şahsın lafıdır.

bu cümleyi yazacak cesareti de alevi askerlerin cenazelerine gitmeyenlerden almaktadır.
  • hamurişi yemekten beyni margarin yağına dönüşmüş, kafasına taktığı paçavrayla da erkek müminleri tahrik etmediğinden müsemma cennette er müritlere seks kölesi bir huri olarak gideceğinden emin, bastırılmış cinselliğini ağzından bok saçarak dışa vuran ezik bir cariyenin hezeyanı.
  • almayin kardesim o zaman aleviler'i askere dedigim beyandir. bu kizi gectim. alevi bir asker sehit oldugunda, devlet gorevlileri cemevine getirirseniz, resmi toren yapmayiz, biz de gelmeyiz diyorlar. sonra, bu ulkede herkes esit diye anayasa maddelerini gosterip, inanmamizi bekliyorlar.

aleviler'in bu durumu gormesi gerekir. senin olune saygi duymayan, dirine hic saygi duymaz.
  • bak hele dönemin yellozuna. almış arkasına dönemin rüzgarını; yüzdürüyor minicik kağıt gemisini.
    kendisi malum partinin gençlik-kadın kollarında yer alarak eşine dostuna iş kapısı aralayacak ya ; her türlü yalakalığı yapar.

ulan kevaşe, sen getir şecereni bakayım.
    var mı yemen'de, sarıkamış'ta askerin?
    benim var!
    büyük nenem, kınalı saçlı büyük nenem künyesi bile gelmeyen babasını sayıklayarak öldü!

aslında suç bizde.
    bunları vakayi adiyyeden saydık. olur canım, insan işte, dedik.
    ama onlar bize katli vacipten sayılan zümre gözüyle baktılar.
    bakmaya devam ediyorlar.

bölücülük nedir, sorusunu yanıtlıyorlar.
    işleri bu!
  • allah mısınız lan siz şerefsizler?

asıl şehit camiden gidenmiş. asıl şehit, kirli oyunlarınız için ölen her ülke evladıdır. alevisi, sünnisi yoktur.
    kirli zihninizde boğulun, yalaka köpekler!
  • ilgili mentionun başında kılıçdaroğlu'nun askerdeki oğlu için "afrin'e gönderin de ölürse şehit olmaz ama kurtuluruz" demiş aşağılık, iğrenç yaratık beyanı. şu cümleyi en sevmediğim insan için bile kullanmam ya, vatan için askere giden vatan evlatları şöyle dursun. bu nasıl bir kafanın ürünü? bu ülke nasıl insanların ülkesi oldu, hangi kültürün hüküm sürdüğü coğrafya oldu böyle? kılıçdaroğlu'nu gram sevmem ama adam oğlunu askere göndermiş. bu ülke oğulları için çürük raporu alan, bedelli yaptıran siyasiler ülkesi be. gerçi bu insan olmayan, dolayısıyla bir zekaya sahip olmadığı açık insanlara bunları anlatmak gereksiz.

içimde kalmasın, bu mahluk insan olmadığı için gönül rahatlığıyla beddua edeceğim. umarım tez zamanda en büyük azapları çekerek geberirsin. bu vatanın senin gibi insan olmayan tek hücrelilere ihtiyacı yok. ayrıca twitter profilini şanlı türk bayrağıyla süslediğin için ben acaip utandım, yazıklar olsun koca bayrak ne hâle düştü.
hesabın var mı? giriş yap