• yaklaşık bir dakikalık skeçlerden oluşan dizimsi. dizimsi dedim diye küçümsediğim sanılmasın zira yirmi küsür dakikalık ilk bölümü kahkahalarla izledim. bu performansı devam ettirebilirlerse ilerleyen zamanda kendi açtığı kulvarda efsane bi iş olarak anılabilir.

5. bölümden sonra edit: çok tekrara düşmeye başladı malesef. aynı soğuk esprileri farklı kostümlerle, farklı mekanlarda ya da farklı karakterlerle de yapmazsınız yani. anladık da.
  • olayları aşırı hatta çok aşırı abartarak komediye vurduran dizi.

en uçuk replik;
    bartu nerede?
  • kentli ve orta sınıf bireylerin merkezde olduğu;
    zeki, sıradan, maço, nevrotik, kafası karışık, dominant, çapkın, duygusal, öngörülemez ve eğlenceli karakterlerin ilişkilerine, iletişimsizliklerine ve çatışmalarına tanık olabileceğiniz günümüz ilişkilerine yapılmış zoom...

çokça gülmüş birisi olarak öncesinde gülmek, sonrasında düşünmek isteyenler için tavsiye edilir...
  • kitleler tarafından fark edilmemiş underrrated dizi. muhtemelen nette yayınlanan kısa videolar ile sonradan meşhur olacak. tabi tek tek izlemek aynı tadı vermeyebilir.
  • komedi değişiyor, bunu çok güzel adamlar ve kadınlar yapıyor. hem yazarlarının hem oyuncularının ayrı ayrı tebrik edilmesi gereken, değişik komedi.
  • işte budur dediğim süper skeçler dizisi.

küçük küçük sıkmadan absürt komedi.
  • 25 dakikada 25 farklı kısacık hikayeler anlatan dizi.
  • gayet seyredilebilir bir exxen içeriği. tek tek her skeçi beğenmek zorunluluğu da yok. sonuçta akıcı ve baymıyor. bu gidişle exxen'in her hafta dört gözle beklenen içeriklerinden biri olmaya kesinlikle aday.

benim favorim, barış yıldız'ın, emre taştekin'e taktik verip uygulamaya yolladığı skeçler. daha doğrusu o skeçlerdeki barış'ın "ağır abi" rolü.
  • exxen üyeliği almaya değecek kadar güzel olmayan dizi. kontrolsüz instagram reels/tiktok akışı gibi deneysel bir çalışma. y kuşağı ben sevmedim, z kuşağı kardeşim sevdi, öyle bir şey.
hesabın var mı? giriş yap