şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "allah için yaptım allah beni seviyor şimdi."

şu videoyu izledikten sonra ışid'in canlı bombalarını sorgulamayacaksınız, emin olun. ne ruh halinde olduklarını göreceksiniz.

beyin yıkamak falan değil bu, beyin yıkamak için ciddi bir süreç gerekiyor. aylarca uğraşılıyor insanlar üstünde ama bu tip salakların beynini yıkamak için 2-3 dakika bir şey anlatmak yeterli.

verseler eline bombayı "allah seni daha çok sevecek." deseler gider patlatır kendisini. potansiyel terörist.

böyleleri sevmiyor işte mustafa kemal'i.
  • doğduğu andan bugüne dek bu ülke toprakları üzerinde aldığı her nefes, yediği her lokma, içtiği her yudum haram zehir zıkkım olsun diyeceğim insandır...
  • sene 2000.galatasaray-arsenal uefa kupası final maçı.teyzemin kızıyla eşi bize gelmişti.evde atatürk'ün takvimi vardı onu yırtmıştı.neden yaptığını sorduğumda dinsiz bu adam demişti.devre arası babama geldi durumu anlattım teyze kızıyla enişteyi siktir etmişti evden.

edit ; özel mesajla yani diyen olmuş yanisi şu '' siktir edin''
  • yazık, milletimiz nasıl bir ahlaka, kafa yapısına sahip, kendisine dünyanın saygı duyduğu önderine kendisi saygı duymuyor, anlamıyor. bu nasıl olabilir bir insan kurtarıcısına nasıl saldırır. nerede büyüdü bu adamlar nerde nefretle yalan bir tarih öğrendiler.9
  • şivesi itibariyle zaten zerre kadar şaşırtmayan, kuvvetle muhtemel de öz babasını dayı bilen ensest mamülü orul orul bir orospu çocuğudur.

bu ve benzeri mahlukların en büyük şansları videoyu çeken arkadaş gibi yumuşak tabiatlı naif insanlara denk geliyor olmalarıdır. ahhh ulan ah!
  • konuştuğu şive şaşırtmamıştır. ayrıca din dediğimiz şey ne kadar acayip. mantığı direkt olarak devre dışı bırakıyor.

allah beni seviyor şu an dedi ya adam. inanılmaz...
  • acik ve net bir sekilde o.c olan pontus dönmesinin isidir.

senin şiveni s***m..
  • bu adamları sokak ortasında ağzını burnunu kanatıncaya kadar dövmüyor olmanız sizin suçunuz.
    sonra bundan cesaret alıp gidip diyanet işleri başkanı oluyorlar, gazetelere genel yayın yönetmeni oluyorlar, televizyonlarda sunucu oluyorlar felan.
    sizin kazandığınız paradan ödediğiniz vergilerle de amerika'da vatandaşlık kazanıyorlar.

çürümüş bok düzeni.
  • saygısızdır. umarım bir gün ne kadar saçma bir şey yaptığını fark edip utanır.
    link
  • hepsi aşağı yukarı aynı şekilde, aynı zihindedir.

cahil, eli sikinde gezip islamiyet bekçiliği yapan, ibrahim abi'lerini arayıp torpil yaptıran, fırsat buldukça diğer insanların hakkına tecavüz eden, yırttığı posterde bile 'emek hırsızlığı' yaptığını 'hak yediğini' bilmeyen cahil insanlar topluluğudur.