• "allah için yaptım allah beni seviyor şimdi."

şu videoyu izledikten sonra ışid'in canlı bombalarını sorgulamayacaksınız, emin olun. ne ruh halinde olduklarını göreceksiniz.

beyin yıkamak falan değil bu, beyin yıkamak için ciddi bir süreç gerekiyor. aylarca uğraşılıyor insanlar üstünde ama bu tip salakların beynini yıkamak için 2-3 dakika bir şey anlatmak yeterli.

verseler eline bombayı "allah seni daha çok sevecek." deseler gider patlatır kendisini. potansiyel terörist.

böyleleri sevmiyor işte mustafa kemal'i.
  • doğduğu andan bugüne dek bu ülke toprakları üzerinde aldığı her nefes, yediği her lokma, içtiği her yudum haram zehir zıkkım olsun diyeceğim insandır...
  • sene 2000.galatasaray-arsenal uefa kupası final maçı.teyzemin kızıyla eşi bize gelmişti.evde atatürk'ün takvimi vardı onu yırtmıştı.neden yaptığını sorduğumda dinsiz bu adam demişti.devre arası babama geldi durumu anlattım teyze kızıyla enişteyi siktir etmişti evden.

edit ; özel mesajla yani diyen olmuş yanisi şu '' siktir edin''
  • konuştuğu şive şaşırtmamıştır. ayrıca din dediğimiz şey ne kadar acayip. mantığı direkt olarak devre dışı bırakıyor.

allah beni seviyor şu an dedi ya adam. inanılmaz...
  • saygısızdır. umarım bir gün ne kadar saçma bir şey yaptığını fark edip utanır.
    link
  • allah rızası bile diyemeyen, sözde müslüman bir piçin eylemidir. keşke atatürk'ün kıymetini gavurun altında kalmaktan kurtulan anan 'döve döve' öğretseymiş sana zira dayak ve kötülükle çalışan o bağnaz beyniniz hiç faydalanması bu modern medeni eğitim sisteminden. konuşmaktan aciz beynini skiim senin. bu poster yırtanlarla çocuklara kedi köpeğe hallenenler aynı zihniyetin ürünü işte.
  • ya kardeşim bunu vidyoya çekeceğine düz döv. yani çek vidyoya kanıt diye, döv sonra. ara arkadaşlarını çağır dinlene dinlene sabaha kadar dövün, sonra gidin karakola atın.

kime laf anlatıyorsun.
  • annesi yunan yarrağının tadını çok sevmiş, tadı damağında kalmış bir orospu çocuğudur. yunan bulamazsa arap bulur yine anasını bacısını keyifle siktirir. çünkü gavatlık bunu gerektirir.
  • kerhaneyi açan abdülhamit, ilk içki fabrikasını kuran abdülhamit. kuran-ı kerim mealini ilk yapan atatürk, yani tam tersi herkes öğrensin istemiş. kesin trt 1'deki saçma diziyi açıp ula ejdad be diye boş boş konuşuyordur. oksijen israfı.

edit: eksik kelime
  • cehaletin gunluk hayata yansimasidir. tehlikeli kilan bu cehaletin organize olmus olmasidir.
hesabın var mı? giriş yap