• fidel castro'nun haklı olduğunu düşünenler küba'ya, kemalizm'i söndürmeyi düşünenlerse arabistan'a gidebilirler.
  • ayağı kokulu ümmetçilerin arap hayranlığını arşa çıkardıkları video.vatan hainliği işte böyle bir şeydir.
  • korkak adamlar gizli gizli gidip anca aklınızca karşıt yazılar yazarsınız, çünkü hamurunuz da var kahpelik, hamurunuz da var şerefsizlik, sizler allaha kul değil kula kulluk yolunu seçmişsiniz, put diye salyalar akıttığınız o adam allaha kul olmayı öğretti işte cumhuriyetin de fazileti budur.
  • artık korkmayın yahu atatürk'ten, vefat etmiş birinden neden bu kadar çok korkuyorsunuz? yoksa ölmediğini mi düşünüyorsunuz? yoksa fikirlerde ve yüreklerde ölmediğini mi biliyorsunuz?
  • fidel castro'nun bu sözünü kendine rol model alanlar acaba che guevera'nın öldüğünce cebinde atatürk'ün yazmış olduğu "nutuk" un çıktığını biliyorlar mı?

siyasal islamın temel politikasıdır atatürk'ü düşman göstermek, açık söylüyorum türbanda siyasal bir simgedir. artık bu argümanlar 21. yy'da prim vermemektedir.
    bunların fikir babaları atatürk üzerinden çok beslendi fakat iktidara geldiler birbirlerini yediler ülkede yıllarsa sonra darbe teşebbüsü oldu, 17/24 aralık operasyonu vs vs..

eğitim sisteminden andımızı kaldırdılar. idealizm filan bunlar boş işler dediler.

sonra ne oldu?

4+4+4 sistemi getirip, 40 soru matematik 40 soru türkçe "0" çeken sayısı 735.000.

milliyetçilik boş iş dediler. habur'u açtılar.

sonra ne oldu?

şehirlere henden kazıp burası bizim dedirttiler.

suriye sadece suriyelilerin sorunu değil dediler. ümmet için ordayız. ben bop başkanı görevini üstlendim dedi.

sonra ne oldu?

bir gece 36 şehit verildi. rusya otur oturduğun yerde ben istemediğim bir şeyi asla yapamazsın dedi.

sonra ne oldu?

bugün süleyman şah türbesinin nerede olduğunu bileniniz var mı?

siyasal islam geldi bunlar iktidar oldu birbirini yediler.

atatürk'ün mirası olan tbmm'yi bombaladılar. meydanlara tankları çıkardılar.
    bir gecede zenginler über zengin, fakirler yoksullaştı.

dolar 7 - euro 8 oldu.

şimdi çoğunluğu müslüman olan bir ülkenin peygamber efendimiz görse yapılanları bunlardan razı olur muydu olmaz mıydı? atatürk'ü hiç sormuyorum!
  • fidel castronun anlamlı bir sözünü koymuş adam işte ne sorun var bunda ? dedirten durumsal.
  • (bkz: hakaret suç değildir) geçmiş entrylerime bakarsanız islamcı bir düşünce yapısında olmadığımı görebiliriz. bırakınız hakaret etsinler ama bize de karışmasınlar. yeri gelince biz de kendi zihniyetlerine karşı hakaret edip, eleştirebilelim. tek isteğim budur.
  • bunlara prim veren herkesi allah kahretsin.midemi bulandırıyorsunuz
  • eğer bunlara gereken cezayı kesmezlerse o okuldaki ülkücülerin de atatürkçülerin de ta aq
  • hani bunlar kominizmi hiç sevmiyordu,her koministe lanet okuyorlardı,kominizmi din düşmanlığı olarak anlatıyorlardı?fidel castro'nun bir sözünü nasıl da kendi fikirleri doğrultusunda kullanmışlar.bir kere fidel castro'nun veya lenin'in ağzından çıkmış her söze kafir saçması diyen sizler şimdi de bu sözleri tanık gösterme için kullanıyorsunuz ha?
hesabın var mı? giriş yap