• ayakkabısını çıkardıgında su toplamış sağ serçe parmağına hüzünle bakan kadındır.
  • erkek tarafının isteği ile gelen birkaç ayaklı aktiviteden sonra ayak fetişizmi hoşuna gitmeye ve ayaklı aktiviteleri kendi istemeye başlar.
  • "curk curk diye ayak da mı emmeyek??!?!"

irfan tamgaz
  • herkesin zevki kendine tabi, kimsenin kimseye sikini nasil kaldiracagi mevzusunda karisma luksu yok.
    ancak ayak fetisinin asagilik kompleksinden geldigini dusunen, bunun da igrenc olduguna kanaat getirmis kadin olabilir bir ihtimal. kadini ihmal edersen benim icin durum boyle zira.
  • ortalama bir insan ayağında cm^2 başına binlerden milyonlara kadar bir aralıkla ifade edilebilecek sayıda bakteri yaşadığını ve bunların klasik yöntemlerle yok edilemiyeceğini biliyordur. (sabun, alkol, çamaşır suyu?)

kaldı ki mide asidi bu bakterilere gün yüzü göstermez ancak ağızda var olabilecek ufak bir yara ağız mantarı başta olmak üzere bir çok enfeksiyona sebep olabilir.

edit: arkadaş kutsaldır dedik, bilgi verelim dedik, bi' azıma sıçmadığınız kaldı amk. siktirin gidin bu araştırmayı yapan biyologlara dadanın. deyin ki "sen haksızsın ibne, orada bakteri yok."
    mına koyim sanki ayak denilen organ pür paktı da ben var olanı yazınca öğk kaka oldu.

edit2: ayaklar üzerinde yaşamakta olan bakteri nüfusuna engel olabilecek herhangi bir yönteme sahip değildir ancak ağız; tükürüğün içerisinde bulunan enzimler sayesinde sürekli artmakta olan bakteri nüfusuna müdahale edebilir. yine ek olarak ağız içerisinde gelişen patojen nüfusu ayağa göre çok daha azdır.
  • ayak emiciler tarafından linç edilen kadındır. genel algı ne ? '' ben seviyorsam herkes sevecek'' bitti. herkes fetişizmi sevmek zorunda mı ulan ?
  • henüz bu işin güzelliğine varamayan kezbanımız.

fakat bir süre sonra erkeği kırmamak için birşeyler denemeye,böyle olunca da ayağına bakmaya,pediküre düzenli gitmeye başlar.

sonrasında erkek daha çok ilgi gösterir,kezbanımız bunun tadına varır ve artık o da ayaklarına çok iyi bakmaya,değişik şeyler denemeye açıktır,denedikçe sever,denedikçe kendi de ister.

kimin ayağına özel bir ilgi hoşuna gitmez ki?
  • bana çok denk geldiler; ayak fetişisti olduğumu söyledikten sonra “ayy ben artık çorapsız yanına gelemem” diye saçmalayan bile oldu. bu kadınlarla elbette işimiz olmaz efendim!
hesabın var mı? giriş yap