• kesinlikle rol yapamayan;o dizideki sinir oldugum tek sahsiyet...
    hele de aglama sahneleri bir felaket..
    nasil cikartiyorlar boylelerini karsimiza sasiriyorum...
  • diksiyon dersi almadan konuşması yasaklanası tv canavarı
  • çok deişik * bir aksanı olan çocuklar duymasın'ın duygu'su..
  • gelecekte podyumlarda, o olmasa bile televizyonlarda sık sık gorunme potansiyeline sahip minik.
  • izleyici herkesin hakkinda dizide siritan en kotu oyuncu (belki de tek kotu) diye bas bas bagirdigi karde$. oynayamiyorsa oynayamiyor ay$ecan, kendisine kizacak degiliz. lakin birinin el cektirmesi lazim bu ayaklardan. kendisi anlamaz tabi. "cok ba$arili, super, gelecegi parlak cocuk oyuncu" trenine bindi gidiyor haketmeden, ittirilerek. cok belli ki yetenekli degil, kapasite yok. pinar altug dizinin ba$ina gore yava$ yava$ yontuluyor, bu kizda tik yok. bunu dizinin patronlari artik gormeli.
    bu kizin dizideki ba$arisizligi kadar uzerinde cevremle anla$tigim ve duydugum bir konu olmadi. yani demirel bu ulkeyi kurtardi diyeni duydum ama ay$ecan tatari iyi oynuyor diyeni duymadim.
    annesi tiyatrocuymu$. sanirim bu i$te bir torpilcilik var. gunahlari boynuna...
  • "bir insan bu kadar mi rol yapamaz" dedigimiz hanim.
  • ergenlige adim atmakta olan gıcık kız çocuğunu başarı ile temsil eden biri, oyunculuk yeteneği olsaydı bu karakteri bu kadar basarili yansıtamazdı..
  • aliye uzunataganin kizi. evdeki yabanci dizisinde yapay ama izlemesi zevkli bir oyunculuk gosteren, cocuklar duymasin'da silik kalan cocuk yildiz *
  • ablası hoş olan genç
  • oyuncu olarak dizide kendine pınar altuğu örnek aldığına inandığım, bu yüzden bir gıdım ilerlemeyen, dikkat edilirse konuşmalarının da aynen ona benzemeye başladığı farkedilecek kişi.
hesabın var mı? giriş yap