• değişmeyen tek şey sinan engin'dir.

adam yıllardır hep aynı yahu.

edit : başlık başa.
  • kenan evren gibi yargılanacak ne yaptı bilmiyorum, altı üstü kulüp başkanlığı yaptı. kimsenin hayatını direkt etkileyen, aç kalmasını veya ailesinin öldürülmesini sağlayan bir konumda değildi. yanlış transfer yapmıştır en fazla, ne bileyim havuz yapmıştır üyeler için. kulüp başkanı lan bu, kenan evren ne alaka.

ha ama ben oraya takılmadım, kenan evren nerde yargılandı abi yaptıkları için, huzur içinde, resim çize çize, marmaris'de yazlığında 180 yaşına kadar yaşadı, uykusunda ölüp gitti.
  • fenerbahçeli değilim, takımda tutmam ama yaptığı diğer işleri incelerseniz görürsünüz ki bu ülkeye aziz yıldırım kadar faydalı az adam vardır.
  • hicbir şey bulamazsam bile, fetoculere karşı dik duruşunu takdir ederim. allah sağlıklı uzun ömür versin.

not: gs
  • bir beşiktaşlı olarak hiç sevmem kendisini. hem de hiç...

ama sevmediğiniz insanların yaşlanması ya da hastalanmasına sevinmek normal gelmiyor bana. bu olsa olsa acziyettir.
  • kendisi 70 yaşında yanılmıyorsam ve 70 yaşında insanlar -cok ilginç ama- 70 yaşında gibi görünür ekseriyetle.

tv programına çıksa, makyaj yapsa giyinse falan biraz daha diri durur ama 70 yaşında hayatı saf stresle -yoneticilik- geçmiş biri için son derece doğal bir manzara.

ortalama yaşam süresi 70, hatırlatırım :)
  • türk sporunda tesisleşme işini 2 adım ileriye götürmüştür. iyi bir vatandaştır, ülkeye zararı olmamıştır.

kenan evren ne alaka?
  • son fetöcü bükücü. fetöcülere ilk kurşunu sıkan adam. zoruna gidenler kudurabilir.
  • fenerbahçe’den bir aziz yıldırım geçti.
hesabın var mı? giriş yap