• onuncu nesil sabırtaşı yazar.
    (bkz: hoşgelmiş)

gerçi pek hoş bulmamış olacak ki 32 entry girdikten sonra gaçmış gitmiş galiba sanırsam.
    6 aydır ugramamış sözlüğe.

merak içindeyiz.
  • fıstık gibi bir badi. nice zamandır takibindeyim, harika şeyler yazıyor. durmak yok yola devam diyorum kendisine...
  • yazdiklarini okumaktan büyük keyif aldigim yazar. hem eglenceli hem de bilgi iceren entryleri var. kendisiyle sinema hakkinda konusmak ise bambaska bir keyif. takipteyiz.
  • hakkında yazmaya çekindiğim dişi yazar.

edit: entry sayısını psikopatçasına haftalardır 999'da tutan yazardır ayrıca, merak içerisindeyiz.
  • nickiyle müsemma değilse de, halihazırdaki karma sıfatının* hakkını ziyadesiyle vermektedir.
  • üst üste günde dörder film izleme yeteneğine sahiptir kendisi, hatta aralarda gülme krizlerine girip, sonra çok ayıp oldu ama bu şimdi diye yüzümüz bile kızarmıştır. güney insanın sıcaklığı bir başka oluyor azizim.

- şu nihat doğan'a benziyor, bu steve buscemi'ye benzemiyor mu diye az başını ağrıtmadım. sonunda ona da bu hastalığı bulaştırdım. huzurluyum, mutluyum*
  • kendisini daha ilk günden sıkıcı oyunlara maruz bırakmışlığım (anladın sen onu) vardır. evet yaptım bunu. ama kalbim temiz, hep ondan bu başına gelenler. telafi edebilirim. evet ederim. uzatırdım aslında, evet yapardım. ama çok uykum var. evet var. kıps kıps..
  • vatani görevini erzincan'da ifa eden badim.

not: kendisi astronot olarak çalışıyor. askerlik yapıyor demedim.
  • doğum günü çocuğu kutlu mutlu olsun.
  • farsça: kirik gönül anlaminda tamlama; sevdigim saydigim muhabbet ettigim bir dost ayni zamanda.

bal: gönül demek. mesela;
    (bkz: balıkesir/@ilbertus)

şikeste ise kirik demek malum, fikret'in rübab-i şikestesi misal. kirik mizrap yani

guzel insan, iyi arkadas, vesselam..
hesabın var mı? giriş yap