şükela:  tümü | bugün
  • yemeksepeti’nin yeni kurduğu 1 aydır avrupa yakasında bazı yerlerde açılan ama kusa sürede her tarafa yayılmadı beklenen, getir’in yemeksepeti versiyonun:) motorları ve kuryeleri pembiş pembiş.
  • sipariş verdiğim ürünleri hızlı, eksiksiz ve bez çantada getirdiği için gönlümü fetheden yemeksepetinin yeni uygulaması
  • aynı sipariş altındaki her ürünü ayrı bir karton poşette gönderen firma.
  • bugun izmir de siparis verdim. superdi. siparis vermeden 13 dakikada teslimat yaziyordu ve tam 13 dakikada kurye ile teslim oldu. demirkopru deki magazasindan direkt olarak urunler geliyor. ayrica bez torba ile getirdiler. ılk 3 sipariste kurye ucreti yok. normalde 2.5 tl ucret gosteriyordu.
  • ankara bahçelievler şubesi 28 haziran cuma günü hizmete başlayacak hede.
    asgari 15 tl ve üzeri siparişleri 24 saat boyunca gönderebileceklermiş.
    ilk izlenimler ciddi ve kurumsal bir hizmet vereceklerini gösteriyor.

https://i.hizliresim.com/1pkv5d.jpg
  • denemek için sabırsızlandığım ankara için harika uygulama, çok şükür, fiyatları marketten uygun şu an.
    edit: glütensiz ürünler var, harikasınız!
  • ankara'da kullanıma açılmış uygulama/firma. market fiyatlarıyla hemen hemen aynı. siparişinizi online takip edebiliyorsunuz. bez bir çanta içinde aldım siparişimi. dondurma da sipariş etmiştim. hiç bir sıkıntı (erime-gecikme) olmadan siparişim elime ulaştı. tertermiz bir yenilik. hayırlı olsun.
  • izmir’de deneyip memnun kaldığım uygulama.çok hızlı getirdiler,ürünler bez torbadaydı ve donmuş ürünler yalıtımlı torbadan çıkartılarak teslim edildi. market fiyatlarıyla kıyaslayacak olursam öyle aman aman bir fark göremedim 100 liralık alışverişte belki 6-7 lira fark etmiştir. keşke getir izmir’de de olsaydı derken çok iyi oldu sıklıkla kullanacağıma eminim.
  • cok cok memnun olduğum uygulama. getir’in fahis fiyatlandırma politikasından sonra ilaç gibi geldi.
    bugun ayrıca ilk kez bir kadın kurye siparişimi getirdi, ona da ekstra mutlu oldum.

aynen boyle devam bana bi.
  • ürün yelpazesi biraz daha genişletilirse, markete gitmeye gerek bırakmayacak uygulama. siparişler çok hızlı geliyor, kuryeler efendi. ayrıca haritadan siparişinizin tam olarak nerede olduğunu da görebiliyorsunuz.

edit: tepsi mantı harika. fiyatı 24 lira civarı. deneyin, pişman olmazsınız.