• kefil isteyecektir.kefil olarak kimi göstereceksin.kurban edebileceğin biri var mı?sana kefil olan birine bu kötülüğü nasıl yapacaksın?hadi yaptın diyelim ,biri sana kurban pardon kefil oldu,sana inandı.sende vicdansızlığı yapacak adamsın.ne uğraşıyorsun krediyle git dolandırıcılık yap.
  • bankayı otomatik atm sanan yazar beyanı.

banka sana 500 bini vermeden önce senin önce bir gelmişine geçmişine elinde neyin var yok bakar sonra elindekilerin değeri 500 bini geçerse verir.
  • bu dediğini yapabilmen için imza karşılığı yani kefaletsiz ipoteksiz kredi çekebilmen lazım. onun dışında araç, konut, arsa,işyeri vb krediler zaten satıcıya ödenir ve satın aldığın şeyi ipotek olarak alır banka. yani eline nakit para geçmez.

nakit para geçecek kredi ihtiyaç kredisidir onu da 500 bin tl olarak alabilmen için soyadının ülkede bilinir olması lazım.

şirket üzerinden böyle bir aksiyona girebilirsin ancak onun da bir sürü evrak kürek işleri var bir de böyle bir kredi alabilecek ve bankanın kredi vereceği sağlıklı bir şirket faaliyetin varsa niye böyle bir olaya giriyorsun. ha girersen de o şirketin neyi var neyi yok banka emcükler.
  • önce güzel bir takım elbise giyiyorsun ve gidiyorsun bankaya, inceliyorlar seni bazıları sarışın sever bazıları kara kaşlı kara gözlü, bunu internetten öğrenebilirsin hangi banka müdürü nasıl tip seviyor diye. seni beğenirse banka müdürü, getirin yiğidime 500binini diyor sana da hınzırca bi göz kırpıyor. sonra seni odasına kahve içmeye davet ediyor ama bunlar önemsiz detaylar. ardından basıp gidiyorsun uçakla kimse de sormuyor bu kadar para nereye gidiyor hayırdır diye.

sana hevesini kırmak için üstüne mal veya gayrimenkul olması lazım ve banka bunu ipotek ediyor diyenler olabilir aldırma. (bkz: swh)
  • (bkz: 500 bin para mı it) şeklinde tepki verilecek zırva hareket.
  • kuyumcudan abi evde bir deney yapacağız diye kimlik bırakıp külçe altın alıp da yapılabilir.
  • onlar bulur hacciiiiiii :))))
  • ekşi yazarlarının çoğunun gerçek hayat hakkında hiçbir bilgisi olmayan memur çocukları olduğunu gösteren başlık
  • memleketten hiç ümidim kalmadığı şu günlerde bu başlığı gördüm, ve dedim ki...

hepten b*ku yemişiz oğlum biz.
hesabın var mı? giriş yap