şükela:  tümü | bugün
  • orantısız zeka içeren tweet'tir.

https://twitter.com/…kam/status/1005100903228235776

oy kullandıktan sonra seçmen pusulalarını atmayınız. ikinci tur yapılması gerekirse aynı pusulayı kullanmamız gerekiyormuş..paylaşın lütfen
    (secmen kagidinin altinda ufacik yazilmis.gozden kacmasi icin.)

adamın beyni paçalarından akmış resmen, sorsan ak parti seçmeni cahil :)

gerçekten bu adamın oyu ile benim oyum nasıl bir olabilir ya?

edit: bedri abiniz seçmen kağıdı ile seçim pusulası arasındaki farkı bilmiyor sığırlar, önce onu öğrensin sonra oy kullanmaya gider.
  • attırdığı peçeteyi sergiye koyduğundan beri ciddiye almıyorum bu adamı.
  • profili bu kadar genis alanlari kapsayan bir kisi yalan soyleyecek degil ya.

--- spoiler ---
    art-football-tennis-beat-politics-sex-literature-philosophy-erotica-rockn-roll-cumhuriyet-facebook-eternal spring-fenerbahçe-beyoğlu-piramid sanat-web-calif
    --- spoiler ---
  • seçmen pusulası derken bahsettiği şey nerede oy kullanacağımıza dair evlere gelen kağıttır. oy pusulası değildir.

ha o kağıdı atsa da sandık numarası belli, e devletten seçmen bilgilerine ulaşması mümkün, bilgi yine yanlış. ama o kağıt ikinci seçim için gönderilmeyecek.
  • aynı yazı bir kac gün once whatsapp grubunun birisinden de geldi. yazan ya beyinsiz ya art niyetli. kastettiği şey de muhtarliktan gelen kağıt. ayrica bu güne kadar sandığa hiç o kağıtla gitmedim o da ayrı bir konu.
  • gerizekalı aktroll'ün yine göt olduğu açıklama.

seçmen bilgi kağıdından bahsediyor adam, gerizekalı aktotoş.

aha bu.

http://3.bp.blogspot.com/…cmen_bilgi_kagidiyeni.jpg
  • başlık sahibi arkadaş sen oy kullanma bence. hayır okuduğunu anlamıyorsun bir de başlık açıyorsun.

bedri baykam seçmen kağıtlarından bahsediyor. seçim pusulası ne alaka?

gülümse çekiyorum
  • seçmen kağıdı oy kullanmak için mecburi değil, fotoğraflı kimliğiniz yanınızda olsun yeter. referanduma ait seçimde görevliydim, oradan biliyorum.
  • başlığı görünce pusulaya boşaldı sandım
  • tweet atan kişiyi günahım kadar sevmem ama başlık açan kafasız mal oğlu mal olayı anlamadığı için kendi partisini tam olarak temsil etmiş.