• kötü bişii aslında ilk zamanlar ii de sonradan kasılıyo insan. ev kirleniyo bulaşıklar birikiyor. hemen evlenmek lazım
  • caddeler benim
    geceler benim
    arayan soran yok
    rahat yaşıyorum.
  • bekar adam: kral gibi ya$ar, köpek gibi ölür.
    evli adam: köpek gibi ya$ar, kral gibi ölür.

tercih sizin
  • olabilecek en dogru laf super bi duygu. bahar gelir yavsarim istersem herkese.
  • doğruluğu konusunda tereddüt edilesi cümle
  • yeri gelir avuntu cumlesi olarak kullanilir.
  • bazan a$agidaki cumleler kaba olabilir:
    -ben birileriyle beraber yaşayacak kadar olmadim/pi$medim daha
    -ben bi es bulmadim, bulamadim daha.
    -ben abazayim.

bu gibi durumlarda bu soz kullanilir...
  • bekarlık sosyolojik açıdan sultanlıkmış gibi görünsede bekar kişi bazına inildiğinde pekte kolay bir maharet olmasa sayılır. yemek, bulaşık, ütü ve ev toplamak gibi fasiliteler birer anneye sahip kız ve erkek arkadaşlar için sorun teşkil etmese de ayrı eve çıkmış, çoktaan "kendi ayaklarım üstünde durucam ben" hikayesinin albenisine kapılmış kişiler için zahmetli olsa gerek.

bunun dışında bekar kişinin monogami gibi bir derdi olmamasına karşın aids, hepatit c ve bilimum diğer cinsel yolla bulaşan hastalıkları kapma riski oldukça fazladır.
  • bu kişinin mali durumuna göre değişebilirir; işe ilk başlandığında çok fakir bir sultan olup sefalet çekebilirsiniz. ancak yaş ilerleyip mali durum düzelince (evlilerin mali durumu düzelmez) sultanlık imparatorluğa dönüşür. tek sakıncası 70 yaşınıza gelince (eğer gelebilirseniz) imparatorlukta hiç bir vatandaş veya teba kalmaması olabilir.
  • sultanlik olmasada en azindan bi kontluk eder
hesabın var mı? giriş yap