• televizyon makinası programında eski sevgilisine kitabını okumadığı için sitemlerini gönderirken, hakkı devrim'den " aaa, olur mu hiç! okusun, müstehaktır! "ayarını alan üstelik bunu da anlamayan kişi.
  • evde oturuyoduuum, canim da cok sikiliyoduu, sooonraa taarkanla tanistiiim, sonra bi de benim bi sevgilim vardiii ama aslinda sevgilim diil, yani keske olsa ama maalesef diil, iste bi de sevgilim olmayan o cocuk vardii, bi de bizim belma var iste kardesim. bu sevgilim olmayan cocuk beni hic dinlemiyoduu, ben de bari okusun madem dinlemiyo dedim ve bu kitabi yazdim. ama okumamiiis, cok kizdim. tam olarak boyle olmasa da (biraz mubalaga yapmis olabilirim ama pisman degilim) asagi yukari bu sekilde kendini ifade etmeye calisan yeni yetme yazarimiz.vatana millete hayirli ugurlu olsun!
  • istanbul üniversitesi hukuk fakültesi 2000 yılı mezunlarındandır kendisi; fakülteye pijamayla gelmesiyle ünlüydü...
  • 2001 yılında istanbul barosu staj eğitim merkezinde tanıştığım hanım.

o zamanlar sarışın, hoş bi hatundu, eksantrik bi tipti, şimdi ne haldedir bilemiyorum, "staj eğitim merkezinde yerime imza atar mısın" bahanesiyle sinsice yaklaşmıştım kendisine, imza meselesini yememişti ama hayli muhabbet etmiştik, kitaplara çok düşkün bi hali vardı, hatta bana yaklaşık 20 kitaplık bir liste verip "bunları okumalısın" demişti (ne demek istediyse artık). kardeşiyle buluşacağını söyledi, çıktık istiklale bi baktım, kardeşim dediği, tarkanın baldızı abla, o da sürekli teomandan bahseden bi tip o zamanlar..

sonradan kendisi de bir kitap yazıvermiş. tavsiye ettiği kitapları da yazdığı kitabı da okumadım.
    sevmiyorum okumayı.
  • yani bir ınstagramına bakayım dedim; töbe estağfurullah, sanki böyle hiç evden çıkarılmamış kızlar gibi mülayim. hadi kıvırmiyim biraz tuhaf bakıyo oğlum.
    tam asosyal diye damgaliycam, kolda kocaman dövme, mini deri etek, seksi çoraplar ve gitarıyla sahnede. nası yaa?! e mürebbiye teyzemgil nerde? o sensen bu kim? sen sensen o kim? kardashian değilsek, kontesi allahallah...
  • tarkanın baldızı olması sebebiyle ekranlara çıkabilmiş şaşkın, alışmamış henüz kameralara, belli. kitabını da iş olsun diye yazmış ya da kendisi öyle söylüyor, bu kadar kendine güvensiz bir yazar görmedim ben.
  • televizyon makinasına çıktı bu akşam.
  • küçük prens çakması kitap yazan baldız.
hesabın var mı? giriş yap