• kerim frei konusunda hepimizin kafasinda soru isaretleri var. ben bilic'in adaletine guveniyorum, demek ki adam hakkaten mesafe kat edemedi ki formayi alamiyor, acikcasi bunu son dakikalar bile olsa girdigi maclarda gorduk. yani mustafa da son dakikalarda girdiginde bir sey yapamiyordu ama belli ediyordu kendisini, dakika verilse o yaptiklarindan biriyle araya bir gol sikistirir diye.

sag bek muhabbeti gercekten muamma. neden hep tanju geliyor aklima. adami bir kere adam gibi fenerbahce karsisinda stoch'u savunurken izlemistim sag bekte ve gercekten cok basarili gelmisti. ne yazik ki ne samet hoca ne de bilic reis onu dusunmedi o mevkide.

troll konusuna gelince, ya arkadas ben sizi anlamiyorum, ben bir tane mal entry gordum mu, art niyetli entry gordum mu adamlari hemen troll'e atiyorum, su an hic bir entrylerini gormuyorum. ama simdi ne oluyor, benim okuyamadigim yine sadece besiktaslilari provake etmek icin yazilmis bir entry ile ilgili benim okuyabildigim butun yazarlar alt alta kufur yazmis. deymez aga, siktir edin. birakin, onlarin dunyaca unlu derbileri var, muthis oyunculari, melo'lari, emre'leri filan var. baska bir duzlemde yani onlar, atin troll'e gecin. aksi halde siz de adamlarin istedigini yapmis oluyorsunuz.
  • 2014-15 sezonu için sağ beke atiba hutchinson monte edilmeyecek ise kesinlikle sime vrsaljko düşünülmelidir. yerli yedeği de hazır: tanju kayhan.
  • haftasonu derbide olan olaylarla, iki tarafin birbirlerini ana baci duz gitmesiyle hic ilgilenmedim cunku bunlar aralarindaki rekabetin ozunde var, ne yazik ki boyle, bana gore de farkimiz burada. neyse, asil konuya gelmek gerekirse, hadi futbolcudur, adrenalin patlamasidir filan dersin de, demin gazetede soyle bir aciklama okudum.

galatasaray basın sözcüsü şükrü ergün:

"(..)aslında volkan seviyesinde bir oyuncuya cevap vermem doğru değil ama haddini bilmesi lazım. volkan futbolcudur, futbolunu oynayacak, aklının ermediğini konularda ahkam kesmeyecek.”

resmen yuzum kizardi. sonra jakobyen takim deyince kiziyorlar, yoneticileri futbolculari bile nasil hakir goruyor, taraftari nasil gordugunu varin siz dusunun.

iyi ki varsin lan besiktas!
  • çok yazdık çok çizdik ama hakikaten bu sene taraftarıyla ve futbolcularıyla çok güzel takım olduk. taraftar canını dişine takan futbolcusunu bağrına bastı, sonuna kadar mücadele eden futbolcusunu ayakta alkışladı.

takım içi arkadaşlık da süper. sevinci de paylaşıyorlar, kederi de. yeri geliyor hakemi de yenmek zorunda kalıyoruz, ama öyle daha tatlı oluyor zaferin kutlaması.

hak edene ayarı veren, ama insan oğlu insan bir teknik direktörümüz var. futbol bilgisi, adamlığı ve karizması tartışılmaz, tek kelimesiyle kötü niyetli bir insanı diri diri gömebilecek kapasitede bir futbol direktörümüz var. stadımız da hayırlısıyla yakında bitecek, daha ne olsun.

güneşli günler yakın.
  • konu şudur; istanbul için liseli denen şey neyi temsil ediyor?

bu, şüphesiz galatasaray'dır...

son 2 gündür açıklamalara katıla katıla gülüyorum. liselinin biri mi hackledi yoksa gerçekten yönetim mi yazıyor bunları emin olamadım.

neyse 2 büyük takım liseli kavgalarını sonunda çıkışa gel diyerek bitireceği benziyor.

yaşasın 3. büyük olmak diyorum.

gurur verici bu takımı desteklemek, beşiktaşlı olmak. yine yeniden (bkz: 17 şubat 2014 beşiktaş açıklaması/#40509365)
  • yabanci sinirlamasi konusunda 2 sene once ne dendiyse o kararin devam etmesi yonunde karar alan kuluptur. yapaydiniz planlamanizi ona gore edeydiniz yabanci transferinizi simdi zir zir aglayip durmazdiniz.

yonetimin yabanci sinirlamasi konusunda olmazsa olmazlari yok. sadece istenen, alinan kararlarin uygulanmasidir.

gotunuz basiniz ayri oynamasin.
  • (bkz: #36688828)
  • kulüp yazmayı bile beceremeyenlerin yabancı sınırında dansözlüğe karşı çıkmasını eleştirdiği şanlı camia. hadi siz gidin önce kaptanınızın derbide pazubandını ve formasını çıkarıp bırakmasına engel olabilecek taraftar profilini oluşturun sonra gelin bize akıl verin.
  • takim gibi takim. gencler. sene basinda ne dediler. 5+0+3 olucak. aqdum football managerinda bile super ligten takim alirken gelecek seneyi dusunup ona gore transfer yapiyoruz biz evdeki halimiz ile. sizin siktigiminin takimlari bunu dusunmeyip 1231231231 tane adam aliyorlar devre arasi. biz gurbetci, yerli pesinde kosarken, siz hic sikinti duymaksizin ebesinin amindan futbolcu getirin. ondan sonra ' yaeeeeee besiktas cok vizyonsuzzz yaeeeee ' diye bik bik konusuyorlar burada. bak guzel kardesim. yabanci sinirlamasi kalksin sikimizde degil. amma velakin seneye 5+0+3 diye baslayip sonra biz sinirsiz yaptik demek ile olmaz bu is. bu sene dersin ki seneye 6+4 olucak, ondan sonra sinirsiz olucak. en az 2 senelik plan yaparsin ki takimlarda transferlerini ona gore yapsinlar.
  • karşısında iki para etmez zekalarıyla, vizyon sıçan gerzek itlere bakınca, taraftar topluluğuna ne kadar layık olduğunu gösteren kulüp.
hesabın var mı? giriş yap